1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry z rynku gier a blokada regionalna.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Assassin7, Luty 1, 2012.

1. Assassin7

Assassin7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.Znalazłem na allegro ciekawą ofertę. Są to konta z 6000 Ms Points za 69 zł, lecz konta są na USA,a więc jest blokada regionalna. Stąd moje pytanie czy da się obejść tę blokadę jakoś?Chyba że możecie podać stronki z innymi tanimi kontami z Ms points?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    sporo rzeczy nie ma blokady. Tak czy siak aby ją obejść czytaj o VPN.

4. Assassin7

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ale ten sposób co podałeś tyczy się blokady regionalnej?Np.chcę pobrać z rynku USA call of duty black ops a on jest tam NTSC, czy da się to obejść?

5. Malinpl

Malinpl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    raczej nie da się. Po prostu trzeba ściągać gry bez blokady regionalnej. Jest ich sporo i chyba widziałem tą stronkę na allegro i tam koleś podaje które są bez blokady.

6. Assassin7

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Widziałem tę stronę o której mówisz,a nie zna ktoś stron z tanimi Ms points?

7. naughtydog

naughtydog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    Black Ops nie jest NTSC. Swobodnie przy pomocy VPN mozna go pobrac i bedzie dzialal na Twojej konsoli. Co do gier, ktore nie beda dzialac na konsolach PAL, przed zakupem wyskoczy info, ze gra nie bedzie dzialac i dopoki nie kupisz sobie konsoli NTSC nic z tym fantem nie zrobisz.

8. Malinpl

Malinpl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    tanich pkt zabardzo już nie ma. Można kupić w cenie 0,04 zł za pkt. To i tak taniej niż w MS. Możesz kupić sobie tanio konta z grami gdzie przenosisz tylko licencje na swoją konsole i ściągasz w cenie ok 50 zł gry o wartości ok. 300 zł.

9. XboXGG

XboXGG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Powiem tak, sam nie mogłem pobrać demo gry black ops i halo, a założyłem konto fr zmieniłem na region fr i język fr, tylko że musiałem zakładać w języku fr, zalogowałem się do live dostałem miesiąc gold za darmo i pobrałem demo uprzednio zmieniając z region i język fr na pl (to nie migracja, po prostu zmieniłem język konsoli) ściągnąłem dema i działają, są w en a nie fr, gdybym został na język fr byłoby w fr a tak to bierze język domyślny. Pewnie z zakupem gier na żądanie będzie podobnie, ale to jest za drogie, często idzie taniej kupić wersję pudełkowa.

Sent from my Desire HD using Tapatalk

10. Assassin7

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A jak kupię punktu na USA z tej aukcji to czy mogę pobrać z rynku gier USA black opsa(gra musi być RF)?
    6000 MSP USA MICROSOFT POINTS W 1 MINUTĘ AUTOMAT (2092559688) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wczytywanie...

Poleć forum