1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry z rynku gier a blokady regionalnej.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Assassin7, Luty 20, 2012.

1. Assassin7

Assassin7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.Szukam stronki z informacją jakie gry z runku gier na żądanie są bez blokady regionalnej.Mam zamiar kupić Microsoft Points, ale one są na USA więc musze mieć gry region free.Chyba że da się tą blokadę regionalną obejść jakoś.

2. Lotnik421 Xbox One

3. milioner

milioner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  4. Assassin7

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A to nie wszystkie gry,prawda?Jest więcej gier Region Free?A i jeszcze jedno,jak ściągne dragon age 2 z konta z punktami na USA to jest tam w tym dragon age 2 polski język?

5. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Przy każdej grze z XBMP masz napisane jakie języki są dostępne.

6. milioner

milioner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Po wyjściu dodatku do trzeciego asasyna zaopatrzyłem się ponownie w Brotherhooda, z tym że już z marketplace. Amerykańskiego. W dostępnych językach nie było polskiego. Później dowiedziałem się, że Brotherhood z USA Marketplace nie zawiera po prostu tego języka. Nie przywiązałem uwagi do tej informacji, bo to tylko dodatek, a nie cała gra.Z kolei GoD Fable 3: podane jest, że zawiera także polski (notka z USA marketplace). Przeczytaj DOKŁADNIE opis języków; jakie zawiera.

EDIT: Chyba powieliłem odpowiedź kolegi z góry, ale meritum jest takie, że nawet jeśli gra jest GoD po Polsku, to na wybranym rynku może nie zawierać naszego języka. Przykład: ACBrotherhood: Na PL livie po Polsku a na amerykańskim... analogicznie.

7. Assassin7

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czy jest więcej jeszcze gier bez blokady regionalnej?Bo to w tym linku to pewnie nie wszystko.

Wczytywanie...

Poleć forum