Gry z serii Classics.

aroaro20022

Banned
Użytkownik
Wchodząc na xbox.com ujrzałem nowy news: Tytuły Xbox Classics od 69 złotych! Wszedłem więc i czytam:
"Już za 69 PLN możecie kupić Forza Motorsport 2, Mass Effect, czy Viva Pinata. W cenie 89 PLN dostępne są Grand Theft Auto IV, BioShock Gears of War, Halo 3"

Brawo Microsoft, brawo!
Forza Motorsport 2 + Viva Pinata = 35 zł :
FORZA 2+VIVA PINATA XBOX360/FOLIA/-SKLEP MERCURY!! (818228555) - Aukcje internetowe Allegro
W Xbox Classics za jedyne 138 złoty ;) Owacje na stojąco!.

Do Mass Effect właściwie nie mam się czemu przyczepić, bo cena normalna.
GTA 4 właściwie też nie będę się czepiał, nawet, że można dołożyć 10 złoty i mieć zwykłą premierową wersję niż wersję Classic, która zazwyczaj kojarzy się z tym, że kupiliśmy grę x lat po premierze za bezcen, kiedy już jest stara i nudna. Ale tylko kojarzy całe szczęście ;).
Bioshock: Tutaj chylę czoło. Zaoszczędzimy 2 złote, jeśli kupimy z serii Xbox Classics.
BIOSHOCK X360 NOWA!!! FOLIA!!! (811400712) - Aukcje internetowe Allegro
Gears of War ... 89 złoty? Szkoda, że już wyszła z serii Bestseller za ok. 50 złoty ;)
Gears of War ___ sklep ALIEN Wałbrzych (822850536) - Aukcje internetowe Allegro
Halo 3. 2 letnia gra za cenę wyższą/taką samą niż jego nowsza wersja. Właściwie ODST to tylko dodatek, więc tu oko przymknę.
Jest jeszcze kilka innych gier z serii Classics ale pod ostrzał wezmę PGR 4:
Ta sama sytuacja co z Gears of War
PROJECT GOTHAM RACING 4 SKLEPY KATOWICE GLIWICE (811346600) - Aukcje internetowe Allegro
Istny żal.

No ale coprawda nie każdy ma dostęp do sklepów internetowych/Allegro, więc ...
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
Pazerność M$ nie zna granic :D
 

Do góry Bottom