1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry z Wave 11

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez samer19, Październik 2, 2011.

1. samer19

samer19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Proszę o jakieś proste wytłumaczenie mi problemu.

Już zaczynam się powoli gubić w tym temacie przeróbek i flashów. Mam starszą przeróbkę i odczytuje mi tylko gry do wave 3. Ale jak jest z grami które mają wave 11? Mortal Kombat ma Wave 11 i po wgraniu aktualizacji dasha i przerobieniu wave do 3 gra śmiga. DIRT 3 również ma Wave 11 i po zmianie na Wave 3 działa mi bez problemu.
    Ale nie wszystkie gry tak się da. Chciałbym znaleźć gdzieś listę gier które mogą w ten sposób zostać uruchomione. (Domyślam się, że wyłącznie te, które nie mają Ap 2.5) Próbowałem nagrać w ten sposób Supremacy MMA i grę widzi ale po próbie uruchomienia wyskakuje błąd odczytu płyty. Czy więc ta gra ma AP 2.5, czy problem jest po innej stronie?

Proszę dać jakiś linki do lektury związanej z tym problemem lub jakąś odpowiedź, jeśli ktoś może zna przyczynę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Gry z AP25 od razu odpadają. MMA nie ma AP25. Nie we wszystkich grach można zmieniać wave. Nie wiem czy jest taka lista, raczej nie wydaje mi się. Najsensowniejsze teraz jest zrobienie aktualizacji iXtreme. Nie ma sensu tak się męczyć i kombinować za 50PLN. Więcej wydasz na czyste płyty, które uwalisz na próby i testy.

4. samer19

samer19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak wiem, ale nie ma sensu teraz przerabiać, poczekam już na LT 2.0

Ale wracając do tematu, na jednej stronce gdzie ściągnąłem obraz gry MMA inni użytkownicy pisali, że im odpaliło się, Dash mają zaktualizowany tak samo jak ja po ukazaniu się MK.

A czy F.3.A.R ma szanse na odpalenie się w moim przypadku, lub Drago Age 2?

5. vipenzo

vipenzo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam podobny problem. Mam już LT 2.0, zaktualizowany najnowszy dash i jest problem z odpaleniem i nagraniem nowych gier z WAVE 11 i wyższymi. Czy ktoś może podpowiedzieć lub odesłać do lektury jak należy przygotować obraz i plik dvd aby działało pod taką konfiguracją?

Wczytywanie...

Poleć forum