1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gry z xbox 1 na xbox 360 problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rybik1986, Lipiec 26, 2010.

1. rybik1986

rybik1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    witam ostatnio sciagnalem sobie gre ninja gaiden black pisalo ze jest na xbox360, lecz po jej wlozeniu pokazalo sie napis ze musze podpiac dysk. Teraz mam pytanie czy jezeli posiadam dysk usb to moge jakos zagrac w ta gre?? czy nie ma szans???Bo wiem ze jest jakis emulator ale nie wiem skad go sciaganc i gdzie go wrzucic moze ktos pomoze bede wdzieczny bo sam sobie nie poradze...i jeszcze jedno podlaczenie sie pod live raczej odpada

2. Lotnik421 Xbox One

3. rybik1986

rybik1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  4. Marian112

Marian112 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. Marian112

Marian112 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    bez dysku sobie nie pograsz dysk na usb nie może być emulatora potrzebujesz szukaj go w dziale download :}

Wczytywanie...

Poleć forum