1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry z xbox 360 na xbox one

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marek96, Grudzień 1, 2014.

1. marek96

marek96 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czesc
    Pisałem z supportem xbox'a, ponieważ chciałem wiedzieć jak to jest z grami kupionymi na xboxa 360 jeśli chcemy je mieć na xboxie one.
    Pan z supportu powiedział, że jest opłata w wysokości 5$(support tylko w języku angielskim niestety) i możemy cieszyć się grą na xbox one, którą wcześniej zakupiliśmy na naszym xboxie 360.
    Czyli kupiłem i gram w GTA V na xbox 360, kupuje sobie konsole xbox one i dopłacam tylko 5$ i mogę grać w gta v na xbox one.
    Czy ktoś to przetestował, albo wie czy tak jest naprawdę? Zastanawiam się nad kupnem xbox one i przydałoby mi się potwierdzenie, że można tak zrobić.
    Czy moglby sie wypowiedziec ktos kto ma xboxa 360 a teraz kupil xboxa one jak to wyglada z kupnem gier na nowa konsole(tych co juz mamy na xboxa 360).

2. Lotnik421 Xbox One

3. marek96

marek96 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy przeniósł się ktoś z xboxa 360 na xboxa one i mógłby powiedzieć jak to wygląda ze starymi grami? Czy tylko się dopłaca na xboxie one czy trzeba kupić od nowa gre nawet jeśli mamy ją na xboxie 360.
    Najbardziej zależy mi na gta v, kupiłem na xbox360 i chciałbym wiedzieć, czy muszę też kupić tą grę na xbox one, czy może tylko zapłacić małą opłatę i tyle.

4. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    Nie ma czegoś takiego, że płacisz 5$ i możesz grać w gry, które masz/miałeś na x360. W paru grach była możliwość upgrade'u do wersji XO ale ich ilość można policzyć na palcach jednej ręki.

5. marek96

marek96 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    najbardziej chodzi mi o gta V - czy jest taka mozliwosc moglbys mi powiedziec?

6. Pat80

Pat80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Iława
    Z tego co pamiętam nie ma problemu z przesiadką na One z 360 i save ma pasować i można jakby grać dalej ( czytałem jakiś artykuł o nowych GTA V po wypuszczeniu na One ). Tylko że moim zdaniem trzeba kupić znów grę na konsolę Xbox One, bo jakby inaczej to miało wyglądać?

Co do grania w gry z x360 na XO i wsteczną kompatybilność to jeszcze długa droga i z tego co wiem ma to działać na zasadzie gry w chmurze... oczywiście jest to narazie w dalekich planach.

7. DuelosXX

DuelosXX Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    okolice Krakowa
    GTA V na Xbox One/PS4 miało już swoją premierę więc idź i kup. Wątpię żeby była taka możliwość, jedyne co możesz sobie przenieść to postać z GTA ONLINE na nową konsolę.

Wczytywanie...

Poleć forum