1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry z Xbox 360 ( z gold ) na one

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez donieq, Styczeń 13, 2016.

1. donieq

donieq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej , mianowicie jedyby sposob jaki DLA mnie jest skuteczny aby pograć w coś co jest na goldzie dla 360 na moim xbox one to : dodanie gry z poziomu przeglądarki poprzez zalogowanie się na stronie Xbox.com , czy u was jest jakoś inaczej , a może ja cos źle robię ?

Da się jakoś przeglądać wszystkie tytuły dostępne dla xboxa one , z xboxa 360 ? ( w xbox story nic nie widzę ) tylko przez opcję szukaj , a następnie pisze że gra dostępna tylko w pakiecie , a po kliknięciu tego pisze " nic nie znaleziono "

Chciał bym pograć w starsze , może tańsze gry , ale nie wiem jak :D

Może coś w opcjach zmienić trzeba ?

Z gory dzięki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie, przez konsolę XO nie da się póki co przypisywać gier z golda z x360. Jedyny sposób to przez stronę tak jak powiedziałeś. Wszystkie tytuły jakie są kompatybilne na tą chwilę masz tutaj: http://www.xbox.com/pl-PL/xbox-one/backward-compatibility/available-games.
    To nie jest tak, że we wszystkie da się grać, tylko da się w te, które są na liście powyżej. MS stopniowo wzbogaca bibliotekę kompatybilnych gier. Wszystkie gry jakie masz kompatybilne i masz je przypisane do konta znajdziesz na XO w Moje gry i aplikacje -> Przejechać całą bibliotekę zainstalowanych gier i na końcu jest lista gier jakie masz. Jeżeli są jakieś tam z x360 to możesz śmiało pobierać i grać ;)

Wczytywanie...

Poleć forum