Gry z Xbox Classic na Xbox 360 Slim 4Gb

AjusDJ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
cześć witajcie jako świeżak mam nadzieje ze dobrze trafiłem, z góry tez sory jeśli powtarzam temat, ciężko jeszcze mi się odnaleźć w tematyce i w slangu i w pojęciach dotyczących x'a i przeróbek.

No wiec odkupiłem od kolegi konsole przerobiona z RGH i z przerobionym napędem w wersji Slim 4Gb , dostałem do konsoli dysk 1TB, czytałem kilka postów na temat dzielenia dysków które tez na pewno się przydadzą w moim przypadku, ale kontynuując czytałem gdzieś ze aby grac w gry na klasycznego X'a trzeba mieć w 360 wbudowany dysk chodzi mi o gre ''SSX3'' ściągnołem sobie ją , wrzuciłem odpalam ale pisze ze nie można grac w starsze gry bez aktualizacji czy jakoś tak , najpierw szukałem i znalazłem ze można podłączyć pod neta i X sam pobierze aktualizacje ale teraz nie wiem czy jeśli je pobiorę to czy nie będzie BANA poza tym zaryzykowałem podłączyłem pod neta ale no jakoś dalej nie chciało mi nigdzie pokazać jakiejś aktualizacji , znalazłem ze można zrobić to przez USB pobrałem ze strony Xboxa jakaś paczkę do aktualizacji, wgrałem na penka ale no tez jakoś nie wiem jak to zaktualizować żaden instalator się nie włączył, pytałem kolegi ale on nie bardzo tez wiedział co i jak z tym tematem zrobić wiec skierował mnie tutaj.

a wiec konkrety.
1 -- czy jest możliwość zagrania w tego SSX 3 jak kolwiek inaczej bez tego "dysku wewnętrznego" np przez jakąś aktualizacje ?
2 -- czy po przerobieniu tego dysku na 2 partycje będę mógł jakoś normalnie pograć w tego
SSX 3 ?
3 -- czy jeśli mam już wgrane ok 50-60 gier na tym dysku to w trakcie przerabiania go będę musiał zrobić format całości czy jest szansa by ocalała cala zawartość która już jest na tym dysku ( są tam moje profile , zapisane gry , trochę muzyczki itp.) ?
4 -- czytałem ze jest szansa żeby z Pendrive'a (8 lub 16GB) zrobić taki dysk ,tylko czy to wystarczy by odpalić ta grę ? jeśli tak to jak to zrobić ?

na razie więcej pytań nie nasuwa mi się ale przy jakichś odpowiedziach możliwe ze jeszcze o coś będę dopytywać , mam tylko nadzieje ze będziecie tłumaczyć to jak dziecku i nikt nie będzie na tyle nie uprzejmy ze napisze poczytaj forum albo poszukaj na googlach , z tego co wiem, po to działa to forum żeby się tu czegoś dowiedzieć a nie tylko zostać odesłanym :)

bez urazy dla nikogo pozdrawiam i czekam na instrukcje :)
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Partycja do emulatora może być wyłącznie na dysku wewnętrznym, nie może być na USB ani pamięci wbudowanej. Dodatkowo ta partycje mają tylko dyski oryginalne lub WD po przygotowaniu pod pc.
 

AjusDJ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
czyli jedyną szansa jest albo kupić oryginalny dysk ? (Jakiego kolwiek rozmiaru?) albo kupic jakis dysk WD i przerobic go i podlaczyc ? musi to byc dysk jakis specialny ? czytalem ze najlepiej 2,5 cala taki laptopowy (jakas minimalna pojemnosc musi byc ?) czy moge go jakos zastapic takim zwyklym komputerowym i taki jakos podlaczyc ?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
czyli jedyną szansa jest albo kupić oryginalny dysk ? (Jakiego kolwiek rozmiaru?) albo kupic jakis dysk WD i przerobic go i podlaczyc ? musi to byc dysk jakis specialny ? czytalem ze najlepiej 2,5 cala taki laptopowy (jakas minimalna pojemnosc musi byc ?) czy moge go jakos zastapic takim zwyklym komputerowym i taki jakos podlaczyc ?
Sata 2.5'' sata przy rgh dowolny

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pod RGH podpinasz byle jaki dysk SATA, odpalasz konsole i wchodzisz w ustawienia > pamięć i dajesz Y na dysku > formatuj i masz dysk jak by był oryginalny. Na forum masz poradniki jak zainstalować emulator gier Xbox na Xbox 360 z pendrive.

Jak chcesz uratować pliki na dysku to podpinasz go do PC (nie inicjuj!) i programem USBXTAFGUI_v44 robisz ich kopie na PC, po sformatowaniu dysku pod konsolą wrzucasz pliki z PC i tyle.
 

AjusDJ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
rozumiem ze te dyski 2,5'' maja jakies specialne wtyki gniazda sloty czy jak tego nie nazwac by podlaczyc go bez obudowy do X'a czy musze miec jakies specialne kable albo przejsciówki zeby taki podlaczyc ? albo moze mam szukac obudowy i wsadzic w obudowe i dopiero do X'a ?
 

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Bez obudowy zadziała

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom