1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry z Xbox Live Gold stare

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Specy_PL, Grudzień 18, 2015.

1. Specy_PL

Specy_PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dopiero kupiłem konsolę X One uruchomię ją w święta, z nową konsolą mam abonament 3 miesiące na XLG i mam pytanie. Czy jest jakąś możliwość wejścia w posiadanie gier które były dostępne wcześniej w ramach abonamentu XLG? Kilka starych by mnie interesowało bo Golda będę prawdopodobnie przedłużał regularnie. Czy dopiero gry począwszy od grudnia 2015 będą do wykorzystania a stare mogę kupić tylko osobno?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Angel_

Angel_ Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bristol
    Niestety sciagnac za darmo mozesz tylko te gry co sa dostepne w danym momencie ( rozne gry w pierwszej i drugiej polowie miesiaca).

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie da się tak. Co było wcześniej to przepadło. Załapiesz się tylko na te, na których będziesz miał swojego golda wrzuconego. Za poprzednie niestety musisz zapłacić jeżeli Ci na nich zależy :)

5. Specy_PL

Specy_PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    No tak się domyślałem ale się chciałem upewnić ,dzięki za info

6. ArassPL

ArassPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To ja się dołączę. A jak mam pobrać gry z GwG pochodzących ze wstecznej kompatybilności? Chcę pobrać Operation Flashpoint: Dragon Rising ale nigdzie nie mogę znaleźć. Podobnie to się ma do innych tytułów ze wstecznej kompatybilności.

7. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Najpierw musisz tą grę dopisać do konta, ale przez www, bo przez konsolę póki co się nie da. A wcześniejsze gry musisz mieć dopisane do konta w formie cyfrowej, bądź posiadać płytę z tą grą w domu. Jeżeli kiedyś kupowałeś, bądź masz z golda grę, którą dodali do WK to znajdziesz ją na swoim XO w Gry i Aplikacje -> na samym końcu po prawej za zainstalowaną biblioteką gier jest lista gier do zainstalowania i tam powinieneś mieć tą grę. Jeżeli masz w domu wersję płytową to po prostu wkładasz płytę do napędu i gra sama się zainstaluje (pobierze sobie obraz cyfrowy ze sklepu MS sama).

8. ArassPL

ArassPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    OK. Wykonuje wszystkie czynności i:
    - OF: Dragon Rising kosztuje 49zł i każe płacić
    - mam dopisać kartę kredytową.

Mam Xbl od listopada br.. Z tego co czytałem wszystkie gry z GwG można pobrać bezpłatnie na X1, również te z x360.

Wczytywanie...

Poleć forum