1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gry z xbox live na pendrive

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sphc, Styczeń 25, 2012.

1. sphc

sphc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich użytkowników!! Jest to mój pierszy temat więc wszystkich z góry przepraszam za popełnione błędy. Mam pytanie ściągnąłem z xbox live fight night champion na dysk czy dało by radę odpalić tę grę na xboxie u mnie w szkole??? Powiem tylko że xbox w szkole niejest podłączony do neta, więc nie da rady przeportować profilu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. doronio

doronio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Amsterdam/Opole
    nie, gra jest przypisana do konsoli, jedynie co można zrobić, to przesnieść licencje, ale wtedy u Cibei by nie działał, tylko w szkole.

4. kutafonizator

kutafonizator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dysk ze swojej konsoli podłącz do tej w szkole.

5. sphc

sphc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tylko jest mały kłopot, ja mam xboxa 360 ze starym dyskiem 120 gba w szkole jest w wersli slim

6. satke

satke Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    wyciagnij z obudowy

Wczytywanie...

Poleć forum