1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry z XBOX na X360!

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez bebol2, Luty 17, 2009.

1. bebol2

bebol2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam!
    Piszę gdyz nie znalazlem tematu ktory odnosi się do tej właśnie sprawy...
    Mam przerobionego X360 z iXtreme 1.5 z NXE itd. i nie wiem jednej rzeczy więc pytam!
    Kolega ma kopie zapasowe swoich oryginalnych gier na XBOX (1 wersje) i chce mi je pozyczyc i nie wiem czy mi zadzialają bo one są nagrane na DVD-R (albo DVD+R) i nie jestem pewien czy xbox 360 odtworzy gry nagrane na takich nosnikach.
    Jezeli sie da to w jaki sposob ( jezeli jest jakis inny niz wlozenie plyty do napedu :D )
    PROSZĘ o odpowiedz :confused:

2. Lotnik421 Xbox One

3. kacprzak_Lca

kacprzak_Lca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Skoro chce ci pozyczyc to pozycz i sprawdz^^ ale jezeli az tak potrzebujesz odp to powinny pojsc o ile gra jest kompatybilna wstecz bo nie wszystkie gry zstarego ixa chodzą.

4. bebol2

bebol2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nikt nie sprawdzal czy dzialają??

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia: