1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry z Xbox na Xbox 360 - ''Dirty or Damaged''

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez XBOX-M4ST3R, Czerwiec 1, 2012.

1. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mam problem z grami Xbox na Xbox 360. Wszystkie gry, które próbuję uruchomić są na liście kompatybilności. Wszystkie przerabiam sposobem z default.xbe. Czyli robię według poradnika na forum(rozpakowuje ISO, podmieniam zmodyfikowany xbe na PAL Clean Xbe do danej gry z neta, robię ISO, później przez DVDMulleterBeta 5 przerabiam na DVD9 i dodaje te Stealth(czy jak tam to się nazywa :)) Robiłem tak z grami np. NFS U2, Crash tWoC, GTA VC i każda przy jakimś Loadingu wywala błąd ''...It may be Dirty or Damaged...''. Ale np. sciągnąłem z neta już przerobioną wersję gry NFS U2 pod LT i DVD9 i dalej to samo przy loadingu. Z GTA SA takiego problemu nie ma, a sciągałem go kiedyś dawno z tego forum :). NFS U2 też próbowałem na innej konsoli i to samo. Nagrywałem go iHASEM i innymi nagrywarkami. Na różnych płytach(Verbatim, Omega, Maxell - jakość płyty ~90%). Możecie powiedzieć w czym problem. Normalnie działają też GTA III i OutRun2 - były juz przerobione pod X360. Macie może jeszcze jakieś strony z default.xbe??

Wczytywanie...

Poleć forum