1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry z Xboxa 1 na Xbox 360 pytanie o nagrywanie.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Gornik92, Wrzesień 25, 2012.

1. Gornik92

Gornik92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Podkarpacie
    Witam.
    Ostatnio ściągnąłem sobie Fife Street 2 z pierwszego xboxa i chciałbym ją nagrać tak żeby działała na moim xbox 360. Moja konsola ma wgrane LT 3.0+, dashboard 15574, dysk 20GB ze starej konsoli, posiadam nagrywarkę iHas i konsole mam podłączoną do internetu. Czy trzeba będzie coś wgrywać do xboxa z płyty żeby tą gre odpalić czy wystarczy, że mam podłączony internet i automatycznie wszystko sciągnie, chodzi o ten emulator chyba? I sprawa najważniejsza jak mam nagrywać, na jakie płyty czy DVD5 czy DVD9, jakim programem, jak ustawić(o ile trzeba) i przede wszystkim jaki laybreaker ustawic bo słyszałem, że inaczej to wygląda w przypadku gier z 1 xboxa?
    Znalazłem na tym forum jakiś poradnik lecz niestety linki w temacie wygasły. Pisali cos tam o Xtreme i iXtreme, i że w tym 1 wypadku można nagrywać chyba na DVD5 a w 2 przypadku na DVD9.

Wczytywanie...

Poleć forum