1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry z Xboxa na Xbox360 - obecnie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez k4uek, Lipiec 8, 2012.

1. k4uek

k4uek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    A, A
    Witam. Pożyczyłem na tydzień Xbox 360. Jak to jest w chwili obecnej

Moje pytanie tyczy się kilku rzeczy:
    - Czy w chwili obecnej (mamy rok 2012, nie 2007) jest potrzebny nadal emulator do emulowania gier z klasycznego Xboxa? Na stronie xboxa Oryginalne gry Xbox | Graj w oryginalne gry Xbox - nie ma jużo tym żadnego słowa - jest on dodawany automatycznie do firmware'u w chwili obecnej?

- Będe chciał odpalić grę Crash Bandicoot: Wrath of Cortex - jest ona na liście kompatibilności. Jak wiemy, xbox już troche czasu temu był na rynku - płytę mam w opłakanym stanie - postanowiłęm zrobić z niej obraz .iso. - czy teraz, są specjalnie wymagania jakieś by ją wypalić, czy po prostu, mogę nagrać na płytę?

- Konsola nie jest podłączona u mnie do sieci. Sam jestem posiadaczem PSP i spytam ku przestrodze - niegdyś zaaktualizowałem PSP niechcący gdy kupiłem gre do jednego z nowszych firmwarów - czy tu też, z xboxem 360 mogę zrobić coś podobnego, czy w tej sytuacji nie mam się czego bać? Chodzi np. włacze płyte z xboxa, a mi będzie chciało aktualziowac soft czy coś?

Z góry dzięki :eek:

Wczytywanie...

Poleć forum