1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry z Xboxa na Xboxie 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Spartacus, Lipiec 3, 2011.

1. Spartacus

Spartacus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pobrałem obraz Kotora 2 z xboxa 1, chce odpalić go na 360.

Co muszę jeszcze zrobić - co potrzebuje żeby gierka chodziła na zarówno iXtreme 1.4 jak i LT 1.1 ? Do dwóch konsol. Gra po wypakowaniu z 2-3GB ma normalną wagę 7GB.

Obraz prezentuje się następująco:

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Eagle696

Eagle696 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Potrzebujesz "emulator" default.xex .
    I Hdd z 2gą partycją.

4. Spartacus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Co dokładnie muszę z tym zrobić? Gdzie mogę znaleźć aktualny jak na dzień dzisiejszy poradnik? Bo na tym forum jest coś, ale z 2009 i nie wiem czy jest on aktualny.

5. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Grę nagrywasz na płycie DVD+DL, z Layerbreak=1913776. Musisz mieć też dysk w konsoli i emulator. Emulator nagrywasz na osobnej płycie CD. Mam na dysku emulator i mogę Ci go wrzucić.

Ps. Dasz mi link do tego poradnika?
    Ps2. Jeżeli masz dysk w konsoli to emulator powinien tam być. Nagraj grę wsadź do konsoli i zoabcz czy odpali, jak nie to zainstaluje emulator.
    Ps3. Znalazłem link do emulatora: http://rapidshare.com/files/284241377/BackCompat_11-2007.zip . Po wypakowaniu masz plik default.xex, który nagrywasz na CD (nie wiem czy można na pendriva). Na cd musisz nagrać sam plik default.xex, bez folderów itd.

6. Spartacus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    @turbin: Świetnie, działa idealnie. Dziękuje.

Tutaj link: http://xboxforum.pl/iso-f31/nagrywanie-obrazu-iso-z-xbox-na-xbox-360-a-400.html

Wczytywanie...

Poleć forum