1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gry z xgd3 lt 2.0 na lt 3.0

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez darus0955, Grudzień 22, 2012.

1. darus0955

darus0955 Banned Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam mam taki problem ściągnąłem far cry3 na lt 2.0 przez pomyłkę zamiast na lt 3.0 , przepuściłem przez abgx wszystko było ok, wypaliłem ihasem na płytkę verbatima i wyskakuje że płyta jest nieobsługiwana. Wie ktoś o co biega?

Z góry dzięki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przepuśc przez abgx z auto fix level 3 jak obraz będzie na zielono to nagrywasz

4. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    no skoro walnales obraz abgx to bedzie pod lt 3.0 , jesli chcesz pod lt 2.0 iso traktujesz xbc jesli nie to nagrywasz

Wczytywanie...

Poleć forum