1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry z xgd3

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez keppel123, Listopad 14, 2011.

1. keppel123

keppel123 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, mam pytanie czy przerobienie xboxa do lt 2.0 wystarczy zeby grac w najnowsze gry z xgd3 czy trzeba miec tez najnowszego dasha?
    Bo mam batman arkham city ale nie dziala mi bo wola o aktualizacje a ta wlasnie nie chce mi sie wgrac tzn dash najnowszy 13xxxx nie wgrywa mi sie wyskakuje mi blad probowalem z CD z pendriva i przez xbl i nic lipa ;/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Masz oryginalny napęd czy spoof ??

4. keppel123

keppel123 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie przerobiony jest ma chyba lt 1.9 ale nie jestem pewny bo konsola z drugiej reki ale gry z 2011 wiosny dzialaj np taki mortal kombat naped benq

Wczytywanie...

Poleć forum