1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry z zabezpieczeniem CIV bez iHasa , tak to MOŻLIWE ! [ Poradnik ]

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DildoxPOMPA, Kwiecień 1, 2014.

1. DildoxPOMPA

DildoxPOMPA Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Siemka .
    Mam dla was poradnik jak obejść zabezpieczenie CIV gdy nie mamy iHasa a chcemy np.: pograć w Fifę 14.
    A wiec tak ja wypalam każdy obraz przepuszczając przez ABGXa oraz potem nagrywam IMGBurn .

Gdy nagrałem swoją fifę w taki sposób nie działała poprawnie oraz nie chciała sie zainstalować na dysku , a więc napisałem na forum i wszyscy wyskoczyli mi z iHasem a ja stwierdziłem że nie chcę kupować tej nagrywarki .

A więc zacząłem szukać sposobu i znalazłem , niektórzy może to znają niektórzy nie a więc potrzebujemy pendraiva , formatujemy do na PC do FAT32 potem wrzucamy na niego jakąś MP3 najlepiej coś co trwa ok 15:00 min tak żeby starczyło na cały proces instalacji najlepiej jakiś mix one zwykle po tyle trwają . Wkładamy pendraiva do konsoli i puszczamy naszą MP3 możemy nawet ją wyciszyć ale ważne żeby trwało odtwarzanie , i zaczynamy instalować naszą grę na dysku w tym przypadku Fifę 14 , płyta bez problemu się instaluje a potem bez problemu działa , tym oto sposobem ograłem wszystkie gry z zabezpieczeniem CIV ( moja przeróbka to LT 3.0 jakby ktoś się nie domyślał :> ) tak samo możemy zrobić kiedy płyta nie chce się zainstalować na dysku i wywala błąd .

Jakiekolwiek pytania proszę kierować na PW ponieważ tutaj pod spodem zrobi się zbyt wielki bałagan .

Moja nagrywarka nie jest zbyt wyszukana zwykła LG kupiona za 75 zł jakieś 2,5 roku temu .

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    MP3 FIX jest opisany w poradniku jak nagrywać pod LT 3.0.

Wczytywanie...

Poleć forum