Gry za ktore dostajemy nagrody dla avatara!

Patrolek PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja zdobyłem kapelusz w red dead redemption i nie wiem dlaczego nie moge go ubrać jest on normalnie w menu ale nie mogę go ubrać.
Narazie nie jestem podłączony do neta może dla tego?
Miałeś aktualizacje? Jak tak to musisz. Avatar uległ zmianie.
 

megumiSC

Świeżak
Świeżak
od dziś (chyba) w RDR będzie można odblokować kolejne nagrody dla avatara:
Posse T-shirt i Elegant Suit

tutaj więcej info:
Rockstar Games Social Club
 

yaro555

Użytkownik
Użytkownik
Znalazłem w spalonym domu w skrzyni nagrodę avatara ale nie ma jej w nagrodach, coś jest napisane, że: ''Tell the world you're a fan of Red Dead Redemption'' - o co chodzi. A w tym kwadraciku co są te nagrody jest wykrzyknik.
 

dradon

Użytkownik
Użytkownik
witam czy sa moze nagrody dla avatara w mw2?
 

Patrolek PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Znalazłem w spalonym domu w skrzyni nagrodę avatara ale nie ma jej w nagrodach, coś jest napisane, że: ''Tell the world you're a fan of Red Dead Redemption'' - o co chodzi. A w tym kwadraciku co są te nagrody jest wykrzyknik.
To jest taka czerwona z napisem Red Dead Redemption. A masz dasha Kinect?

witam czy sa moze nagrody dla avatara w mw2?
Po raz ostatni nie ma.
 

ziem88

Świeżak
Świeżak
Po przejściu FABLE III otrzymuje sie strój królewski. Manowicie buty, spodnie, kufajke no i korone :)
 

ogonek97

Banned
Użytkownik
dołączam się do pytania yaro555, ja mam ten sam problem ale z blurem... i posiadam najnowszego dashboarda
 

ogonek97

Banned
Użytkownik
czy ktoś rozwiązał problem dotyczący ubrań avatara?? jeżeli tak to prosił bym o podzielenie się tym...
 

uzurpator87

Użytkownik
Użytkownik
W Super Meat Boy do wygrania jest koszulka ;)
 

VerVeron

Świeżak
Świeżak
w Fable 3 można odblokować cały strój króla dla awatara
 

djdynia

Świeżak
Świeżak
Wiem że w grze BLUR można odblokować koszulki do avatara
 

Nikelski

Użytkownik
Użytkownik
W Ilomilo można odblokować koszulę, a także postacie Ilo oraz Milo, W Limbo natomiast jest do odblokowania jakiś stworek, no i oczywiście koszulka z napisem Limbo
 

sebol12

Użytkownik
Użytkownik
Alien Breed Trilogy - w II i III części do odblokowania jest po jednym pancerzu(male, female) i hełmie.
 

grabol508

Użytkownik
Użytkownik
FABLE 3 i jakieś gry z seri wwe chyba smackdown vs raw 20011 i legends of wrestlemania
 

Siemik

Użytkownik
Użytkownik
Mamy pytanie co do l4d2 . A mianowicie napisane jest że modę odblokować Patelnia za zabicie 10000 zainfekowanych . Mam ich zabić w jednej kampanii , grze , przez całą grę czy podczas jakiegoś trybu ?
 

zoskia

Świeżak
Świeżak
W Portal 2 odblokowujesz chyba czapkę czy coś...
 

Skrzat

Banned
Mam kilka pytań. Czy są jakieś nagrody dla avatara do odblokowania w Gears of War 1 i 2 ? Słyszałem, że w RDR jest sporo nagród dla avatara. Mógłby mi ktoś powiedzieć jakie to są nagrody?
 

Shin

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Co do nagród do avatara to mam problem, odblokowałem kapelusz i koszulke w Red Dead Redemption ale nie mogę ich założyć na avatara ( w ogóle jak przymierzam to ich nie widać ). Może ktoś pomóc? Czym to jest spowodowane? Mam oryginalną gre.
 

rs.pect

Użytkownik
Użytkownik
A masz połączenie z Xbox Live? Bo nagrody muszą zostać uaktualnione od czasu wydania kinect dashboardu. Sam miałem problem z założeniem tych ubrań do czasu, aż połączyłem się z XBL.
 

PAtRYkMAssTEr72

Świeżak
Świeżak
Czy w Forzie 3 też można odblokować koszulki?
 

Do góry Bottom