1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry za punkty

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez minibebe, Grudzień 30, 2013.

1. minibebe

minibebe Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Nie widzę aktualnego tematu. Chodzi mi o gry/avatary za które można płacić punktami a nie gotówką. Gdzie znajdę te punkty i w jaki sposób dokonać takiego zakupu. Będę wdzięczny za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. minibebe

minibebe Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki. Czyli teraz zgodnie z przelicznikiem kupić te punkty, zrealizować kod i automatycznie zostaną dodane "złotówki" do mojego konta? Czy to działa w inny sposób,że płace "kodem" za gre?

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak masz już kod to klikasz GUIDE na padzie, później 2 razy w lewo i Wymień kod, tam go wpisujesz i potem automatycznie zostaną dodane złotówki.

1 osoba to lubi.
  6. GrzeLu7

GrzeLu7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    Lub też na stronie xbox.com logujesz się i w menu wybierasz wymień kod. Punkty z tego co wiem są korzystniejsze niż złotówki (przelicznik)

Wczytywanie...

Poleć forum