1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry zainstalowane na penie nie uruchamiają się...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez decees, Styczeń 4, 2011.

1. decees

decees Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam

Mam problem. Zakupilem sobie pena Patriot Xporter XT Rage 16GB. X360 poprawnie go sformatował i udostępnił do działania. Konsolę mam z dyskiem 20GB i przerobioną przez Savia w ubiegłym tygodniu na LT+. Po flashu zapodalem z pena "Dashboard Kinect 2.0.12611.0 With Avatars"
    Próbowałem instalować 3 różne gry i zawsze efekt jest taki sam - gra z płyty chodzi, zainstalowana na HDD chodzi a zainstalowana na penie wyrzuca błąd przy uruchamianiu "Nie można uruchomić gry. Pobierz ją ponownie" Sprawdziłem na necie i ludzie kupujący te peny na newegg pisali że im smigają z X360. Proszę o jakieś wskazówki...

2. Lotnik421 Xbox One

3. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    kiedy go formatowales na xboxie to czy wyskoczyl jakis komunikat o niezgodnosci urzadzenia??bo formatowales go za pomoca ixa sie domyslam

4. decees

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Tak, formatowalem go spod Xa (wczesniej na kompie zrobilem go na NTFSa zeby sprawdzic transfery, ale rozumiem ze formatowanie przez Xa to przykryło..) i byl komunikat ze urzadzenie przeszlo test zgodnosci czy jakos tak.. jeszcze jedna informacja, jak przegladam napedy spod dasha to HDD ma logo Microsoftu a ten pen nie...

5. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Moim skromnym zdaniem instalowanie gierek na penie jest bezsensowne. Ile wynosi odczyt z Twojego pendka? 3MB , 6MB? Przecież to jest niewyobrażalnie długi czas wczytywania gier. Można na nim trzymać savy , bądz themesy , góra gry arcade , jakąś mp3 i nic innego. Może konsola nie może czekać aż tak długo na wczytanie danych. Nie wiem , nigdy nie próbowałem instalowania gier na pendku.

6. decees

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Odczyt dla tego pena to max. 35 MB/s

7. FaHaC

FaHaC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a z tego co ja wiem to Pendrive jest odczytywany jako przenośne urządzenie pamięci a nie główna Pamieć masowa co oznacza że nie da sie odpalać ani instalować na tym gierek

8. decees

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    FaHaC - z tego co czytalem na forum ludzie graja na penach bez problemow
    .
    .
    W ramach dalszych poszukiwan podpialem dysk na USB - 2,5 calowa 80tke nie pierwszej juz mlodosci. X360 sformatowal i przydzielil dla siebie 16GB z inforacja ze nosnik nie spelnia wymogow wydajnosciowych i moga byc problemy z doczytywaniem. Zainstlowalem na takim dysku AC:B i poszedl bez zajakniecia... szkoda ze nie ma innego pendrive`a do przetestowania...

9. decees

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Niestety nadal szukam i nic, moze ktos z Was spotkal sie gdzies na necie z takim problemem ? Moze winna jest tu wersja dasha ?

10. soldium

soldium Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    wrocław
    Moim skromnym zdaniem to na pendrivie można zainstalować grę ale nie odczyta jej poprawnie na to jest dyk [pzdrawiam

11. exmorf

exmorf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dodam tyle od siebie ,że instalowałem NFS:HP na pendriva 8GB Goodram, instalacja trochę trwała, wyskoczył komunikat ,że mogą być problemy z wydajnością. Gra odpala bez problemu wczytuje się szybko i nie ma żadnych zacinek w czasie grania. Odczyt pendriva około 20MB/s. Dash posiadam najnowszy i przeróbkę LT+

12. decees

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    exmorf - dzieki za info. wszystko wskazuje wiec na to ze ten pen nie wspolpracuje z konsola jak nalezy pomimo pozytywnych opiniina newegg, dla 100% pewnosci musialbym dorwac wlasnie jakas sprawdzona 8ke i przetestowac...

Wczytywanie...

Poleć forum