Gry zakupione na allegro

lukasknw

Użytkownik
Użytkownik
Witam chciałem zakupic gre UFC Undisputed 3 (3247155124) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. UFC i zagadałem do kolesia na gg i prosze o ocente tej rozmowy czy wydaje sie wam wiarygodna ta osoba oto rozmowa';


witam chciałbym zakupic UFC3 na xbox360 mam pytanie czy niezbanuja mnie za te konto na live? 21:16
45958956:
na 100% nie 21:18
Ja:
przepraszam ze tak napisze ..lec niektorzy pisza ze takie tanie kata sa z skradzionych kart czy cos dlatego tak tanio i banuja konta..wiec jaka moge miec pewnosc ze to jest konto tylko moje jak zakupie UFC3 i potem pan tego konta nieodsprzeda komus innemu wole sie pytac iwiedziec 21:20
45958956:
kupujesz u mnie konto z gra wgrywasz ja na dysk przenosisz licencje , usówasz mój profil i grasz tylko na swoim , gra jest twoja 21:23
Ja:
aha no to logicznie myslac potem ten twój profil niejest sprzedawany? 21:24
a czy do przeniesienia licencki i pobrania gry musze miec konto gold?
45958956:
nie musisz 21:25
Ja:
no to logicznie myslac potem ten twój profil niejest sprzedawany? 21:26
bo mnie głownie interesuje live granie 21:26
45958956:
by grac online musisz miec swoje konto gold 21:31
Ja:
no rozumie i online pas wtedy tez jest przenoszone z licencia? 21:31
45958956:
tak 21:32
bo inaczej nie bedzie dzialal na twoim koncie na konsoli
Ja:
aha a moje pierwsze pytanie. 21:32
45958956:
chodzi o bana 21:33
]
z moich kont nikt nie dostal bana
Ja:
no to logicznie myslac potem ten twój, "mój" profil niejest sprzedawany? 21:33
45958956:
konta sa mojenie kradzione 21:33
Ja:
aha 21:33
45958956:
moj profil uzywasz tylko do pobrania gry 21:34
Ja:
no tak rozumiem tylko mi chodzi czy jak ja juz sciagne gre przeniose licencje,czy potem sprzedajesz te same konto ?z ta gra ? 21:35
45958956:
to nie ma znaczenia bo po pobraniu gry moj profil kasujesz bo konto jets moje 21:42
Ja:
no tak ,lecz jak ktos znow kupi ta gre z twojego konta mowa o UFC 3 to mnie zbanuja bo na iles dni czy miesiecy chyba raz na 3-4 miesiace mozna przenosic licencje bez obaw 21:43
45958956:
nic nie zbanuja 21:44
po to jest licencja by ja przenosic na inna konsole
banuja jak sciagniesz z kradzionego konta
Ja:
no tak racja lecz niemozna przenosic licencji co chwile ,tak pisze w redulaminie LIVE ze mozna raz na jakis czas 21:46
45958956:
tak raz na 4 miesiace 21:46
wiec srednio 4 razy w roku moge sprzedac gre 21:47
musze konczyc bo ide do pracy na noc
 

paxmack

Użytkownik
Użytkownik
Po takim przekręcie z profilami na pewno dostaniesz bana :) Jak już chcesz kupić, to kup w pudełku :) Poza tym jak koleś pisze "usówasz", to może świadczyć tylko o jego wieku albo intelekcie :)
 

lukasknw

Użytkownik
Użytkownik
bo mnie to ciekwi w komentarzach u niego nikt niepisze ze dostał bana,a ma spora ilosc komentarzy,ogulnie naciskałem na tożeby mi powiedział ze niesprzeda konta juz ;p
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Było już milion razy na forum.
Regulamin M$ jasno mówi, że handlowanie kontami jest zabronione i w wielu wypadkach kończy się zbanowaniem konsoli.
Podaruj sobie tę aukcje, bo gościu jawnie kłamie. Zwykły handlarz, który chce zarobić na nieświadomych bana użytkownikach.
 

karsiary

Użytkownik
Użytkownik
Mysle ze moglbys kupic pudelkowana wersje moze troche droższa ale masz pewnosc ze nie dostaniesz bana

Wysłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Zamykam, było setki razy omawiane.
 

Do góry Bottom