1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry ze starego x1 na x360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TheGensty, Luty 4, 2012.

1. TheGensty

TheGensty Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Posiadam xbox falcon 360 (przerobiony). Dziś sobie ściągłem gre Xbox NES emuand ROMS tylko że gra jest na starą konsole. Jak włączam konsole z płytkom w środku to mi wystakliuje komunikat że trzeba jakąś aktalizacje ściagnąć. Pytanie brzmi następująco: Czy jest możliwośc dogrania tej aktualizacji przez pendriva, albo płytke ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vibez

Vibez Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Trzebiatów
    Oczywiście , wrzuć na płytkę lub na pedrive aktualizacje ze strony M$ i włóż do xboxa i postępuj zgodnie z instrukcją

4. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Po pierwsze to MUSISZ mieć oryginalny dysk twardy M$.
    Emulator jest w mojej sygnaturze , można go wrzucić płytą.

Wczytywanie...

Poleć forum