1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry ze starego X'a na 360?

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Sevcio, Czerwiec 4, 2011.

1. Sevcio

Sevcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Głogów
    Witam. Czy jest potrzeba posiadania przerobionej konsoli Xbox 360, aby można było grać w te gierki ze starego Xboxa (głównie chodzi mi o GTA VC, SA)? Oczywiście gry ze starego Xboxa będą pirackie (ściągnięte z internetu), a nie orginały.

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    jesli pirackie to konsola musi miec przerobke - i gry musza zostac odpowiednio przygotowane a to znaczy ze oprocz tworzenia obrazu na nowo to trzeba jeszcze to nagrac na Double Layerce. poszukaj w necie oryginalnych gier, nie powinny kosztowac duzo

4. Cynamon

Cynamon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. vitalis

vitalis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Powiem tak: babranie się w mulleterze (czyt: ściąganie 3 różnych wersji, bo dopiero 3 zaskoczyła) żeby na końcu nie móc w żaden sposób dorzucić "random padding"...po dwóch dniach i 10 zmarnowanych DLkach zaczałem z pierwszego xa oryginały kupować.

Czyli w teorii można wg. ww. poradnika ale w praktyce ten czas i nerwy nie są warte tych 20-30zł jakie kosztują dziś gry z oryginalnego xboxa.

6. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    207
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Dokładnie ,dodatek do np .Doom3 czyli RoE 35 zł na allegro.Miałem ochote pograć i mam i to jako samodzielną gre a nie jak na piecu dogrywać do podstawki.Kto by sie tam babrał.

7. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    ja nagrywalem BLACK i FABLE: The Lost Chapters i za pierwszym razem smignelo bez problemu, musiales cos schrzanic bo poradnik jest bardzo czytelny i przejrzyscie opisany

8. vitalis

vitalis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak ale iso jakiego uzywasz musi miec samo w sobie ten nieszczesny random padding inaczej nie dorzucisz w mulleterze. Moje nie miało :p

9. Polaczek2009

Polaczek2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sławno
    Nie ten dział ludzie

i tu się mylisz ^^ - Rzk.

Wczytywanie...

Poleć forum