1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry ze starego Xboxa odpalenie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tomekszcz91, Maj 9, 2011.

1. tomekszcz91

tomekszcz91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, właśnie przyszła mi oryginalne GTA San Andreas z pierwszego xboxa. Miałem już piracką wersję ale nie odpalała to miałem nadzieję że oryginał pójdzie. Wrzucam do napędu...i ten sam komunikat że to gra na starego xboxa i teraz pytanie co ja mam zrobić aby gra odpaliła?! Mam nowego dashboarda który podobno zawiera emulator do gier starego xboxa. Pomocy! :x

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Masz dysk ?

4. tomekszcz91

tomekszcz91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ahh tak zapomniałem, dysk oczywiście mam 20gb. Nawet specjalnie kupiłem po to żeby grać w gry ze starego xboxa ;)

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    podlacz sie do LIVE zeby pobral odpowienie oprogramowanie, nie mowie tu o emulatorze tylko jakies dodatkowe biblioteki i pliki. w ten sposob po prostu MUSI sie udac, nie ma wyjscia :)
    pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum