1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry ze zdrapki Carnival Games in Action !

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wiktoria Kaczmarska, Kwiecień 3, 2012.

1. Wiktoria Kaczmarska

Wiktoria Kaczmarska Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Witam .! mam problem z gra Carnival Games in Action .
    Kupilam Xbox i Kinecta 4 dni temu wraz z gra w plycie i gra ktora musze aktywowac za pomoca zdrapki (kodu). Najpierw wbijalam kod w xbox i pisalo nie poprawny kod , wpisywalam drugi raz pojawialo mi sie ta gra nie jest dostepna w tym panstwie ( Xbox kupilam i uzywam w Niemczech ) . potem weszlam na storne Xbox.pl i tam sie zalogowalam i wpisalam ten kod i pisalo ze kod zostal przyjety , potem poszlam wl. xbox zobaczyc czy jest ta gierka i niestety jej nie bylo wpisywalam jeszcze raz ten kod i pisalo kod juz zostal wykorzystany a gierki nigdzie nie ma .! Nie wiem co mam teraz zrobic bo kompletnie sie na tym nie znam .! Prosze napiszcie mi co powinnam w tej sytulacji zrobic .!! Licze na wasza pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum