1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ManekS117, Styczeń 12, 2015.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. ManekS117

ManekS117 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Przemyśl
    Witam zapewne niektórych może zdziwić moje pytanie a mianowicie to brzmi ona tak...
    Jeśli ściągnę daną grę na swoją konsolę to bedzie tak jak jest na PS że gra zostaje przypisana tylko do mojego profilu czy tez chodzi tu o to ze mogę grac w tę gre tylko na tej jednej konsoli ???

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Kupujesz grę na markecie to zostaje ona przypisana do profilu jednakże na x360 jest licencją dzięki której każdy profil na konsoli może w nią grać

Wysłane z mojego HTC One max

imvho lubi to.
  4. baton

baton Moderator Członek Załogi Moderator Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    879
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
    Odpowiedź udzielona. Zamykam

imvho lubi to.