1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Marcello41, Kwiecień 23, 2016.

1. Marcello41

Marcello41 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Chcę sprzedać konsole xbox one, na której mam dwie gry w wersji cyfrowej. Czy jeżeli usunę konto z konsoli xbox przez, które je kupowałem, to czy kupiec będzie mógł grać w nie na swoim, nowym koncie?

Ostatnia edycja: Kwiecień 23, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. amisz86

amisz86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Będzie do puki nie zmienisz passów do konta, ale pewnie nikt nie będzie chciał takich gier, bo w każdej chwili może je stracić .

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Gry bez konta są nic nie warte ale jak bardzo chcesz to musisz konto ustawić jako domowe.

Poleć forum