1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pawelzawadzki, Maj 27, 2010.

1. pawelzawadzki

pawelzawadzki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich

moje pytanie to:
    mając nowego dashboarda 2.0.9199.0 i ściągając gry np. z ********.org to jak na gram gre na płytę a kupiłem Verbatima to jest pewne że gra sie odpali? czy trzeba zwracać na coś uwagę ściągając dry żeby chodziły na konsoli?

2. Lotnik421 Xbox One

3. PLAYSTATION3fan

PLAYSTATION3fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dashboard nie ma nic do tego, liczy sie flash napedu. Najnowszy to LT, on odpala wszystko niezaleznie od wave.

4. pawelzawadzki

pawelzawadzki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a jak wgrać nowy flash napędu?z kąd mogę wiedzieć jaki mam flash napędu?co to wogóle jest flash napędu a co to jest dashboard?

5. PLAYSTATION3fan

PLAYSTATION3fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie mozesz wiedziec, musisz dowiedziec sie od osoby ktora robila flasha. Musialbys rozpoznac rodzaj napedu, a nastepnie pobawic sie w odpalanie gier z roznych wave ale... to i tak nic nie da, bo jest kilka firmwarow odpalajacych wszystko wiec precyzyjnie nie okreslisz jaki masz fw.

Edit: flash to wgranie firmwaru do napedu, dzieki temu mozesz odpalac piraty. Dashboard to odpowiednik systemu operacyjnego. Widze, ze jestes zielony, wiec lepiej daj konsole do serwisu, zaplac, i problem z glowy.

Poleć forum