1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krzysiekao14, Czerwiec 26, 2010.

1. krzysiekao14

krzysiekao14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Mam pytanko dotyczące gier na xboxa 360 chodzi mi o to czy np takie Mass Effect 2 jest na 2 DVD Halo 3 ODST Forza Motorpsort czy te gry sa na 2 DVD i a też czy SW Force Unlashed Ultimate sith Edition jest na 2 dvd ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Xenny

Xenny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wiem, że w Halo 3 ODST jest tak, że na jednej płycie masz kampanię, a na drugiej multi. W Forzie masz grę na DVD1, a dodatkowe samochody i trasy na DVD2. Co do reszty nie wiem.

4. yondaime332

yondaime332 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    w ME2 kampania jest podzielona na 2 płyty... w SW:TFU SE na 2DVD są dodatkowe misje

5. loczardo

loczardo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Halo 3 odst jest na dwóch płytach. Na jednej masz kampanie na drugiej masz multiplayer. Forza motorsport 3 jest też na dwóch płytach. Na jednej masz normalną grę a na drugiej masz dodatkowe samochody i trasy. SW Force unleashed podejrzewam że na jednej jest normalna gra a na drugiej płycie są dodatki do gry ( nie jestem tutaj pewny ponieważ ja mam dodatki pobrane na dysk twardy).

Poleć forum