1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez robson4141, Lipiec 3, 2011.

1. robson4141

robson4141 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jakie gry przeszliście? Które gry was zawiodły a które wręcz was zafascynowały?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bobodevil

bobodevil Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mnie zafascynowała mafia II z DLC tak sie wkrecilem ze calaka nabile 1500GS MOJE .

4. robson4141

robson4141 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mi się bardzo podoba Castlevania Lord of shadow. A ostatnio przeszedłem resident evil 5

5. bartez1994

bartez1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    woj. Lubelskie
    CoD MW2 i BO, L.A Noire, Shift 2 unleashed- świetne /// Crysis 2- średnie, multi się szybko nudzi, BF BC 2- nawet nawet, L4D2- szybka nuda trochę, NFS HP-********* ;d FIFA 11-fajne jak się dobrze gra ja nie mam gier które mnie zawiodły bo wiem co mam kupić ;d

6. fobis33

fobis33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    Najlepsza gra ever = prince of persia the forgotten sands. jak dla mnie mistrzostwo - pewnie z tego wzgledu ze jestem fanem filmu oraz poprzednich edycji gier z ksieciem w roli glownej. czekam na nowego ksiecia i nowy film choc pewnie sie nie doczekam...
    a pozatym chetnie ujrze jeszcze raz sexi ksiezniczke i uslysze text "Dastan where is the dagger?" - [dastan : poker face]

---

zawiodl mnie dragon ball raging blast oraz burst limit... jezeli nie poprawia sie w project age 11 to powiesze mojego avatara

7. Buchman

Buchman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    J-bie
    Mafia II, Assasin's Creed II i BrotherHood, Shift, Red Dead Redemption, Alan Wake, BF BC 2 - świetne multi, Fable III i to tyle. Zawiodłem się tylko na Borderlands.

8. RKO

RKO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zawiodłem się LA NOIRE za mało gry w grze za dużo nużących dialogów. Miło wspominam GTA4 i dodatki, Mass effect 2, Alana i Fife 11

9. oblivon05

oblivon05 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dla mnie najlepsza grą to ; GTA IV,COD,BORDERSLAND ;D

10. Cze'si0

Cze'si0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie jesteś już świeżakiem dlaczego zakładasz tutaj temat '.'

11. Axee

Axee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja jeszcze nie mam XBOXA, ale kupię sobie Mortal Kombat 9, bo m.in. dodali: tryb X-RAY (prześwietlenie, czyli widok obrzydliwie łamiących się kości), tryb, w
    którym jest 300 zadań (przechodzi się go prawie 7 godzin). Widziałem 300 zadanie. Był jeden pasek życia i 3 przeciwników. Nagroda to skąpy strój mileny.

12. robson4141

robson4141 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czesio dzieki nawet niewiedzialem .
    DALEJ DALEJ ROLKI GADŻETA!! . kto i jakie jeszce ma wspomnienia z gier

13. air_waves

air_waves Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdwin
    EA MMA- tryb kariery bardzo ciekawy i moim zdaniem wciągający na wiele, wiele godzin , Fifa 11- każdy to zna i wie co jest grane, red dead redemption- nie ogarnąłem jeszcze do końca :). Za jakiś czas CoD4 i zastanawiam się nad ASSASSIN'S CREED: BROTHERHOOD ale zobaczymy :).

Poleć forum