1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gry

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez palac, Grudzień 18, 2011.

1. palac

palac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mam pytanie jaka jest najlepsza gra z tych : batman arkham city, ac:r, fifa 12. mam problem i nie wiem która wybrac bo wszystkie mi sie podobaja

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shparag

Shparag Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Redmond
    Kazda z tych gier ma swoje plusy i minusy Batman jesli chodzi o singel jest troche krótki ale ma duzo zadań pobocznych, fifa jakos duzo błedów ma :[ , Assasin jak nie grałeś w poprzednie czesci to niewiele zrozumiesz gra fajna ale tez krótka. Jednak mimo wszystko polecam AC:R albo Batmana

4. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Ja bym bral fife, ale to juz zalezy co Ci sie podoba ... w fifke moze zalupac z kumplami czy cos samemu tez sie nie nudzi ale poprostu treba lubiec fifke a nie miec ja w achievementach bo wszyscy maja.

5. Petek

Petek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nie mozna porownac tych gier ze soba, wiec jak lubisz grac sam i lubisz jak gra ma fajna i ciekawa fabula to wybierz assasyna lub batmana a jak chcesz grac ze znajomymi to bierz fife

Poleć forum