1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Michas303, Sierpień 5, 2012.

1. Michas303

Michas303 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Posiadam Xbox'a lt 2.0. Dash 13604. Moje pytanie brzmi następująco. Chciałbym zagrać w Risen 2 Dark Waters. Nagrywam tak jak z poradnika i wyskakuje pytanie o aktualizację dasha. Jeśli się zgodzę to nic się nie stanie ? Nie cofnie mi przeróbki itp. ? Czytałem już trochę i wyczytałem że do gier XGD3 będę musiał dogrywać Title Update. Pasuje mi to. Na razie nie chcę przerabiać konsoli.

Reasumując. Nie rozwali mi przeróbki ? I jeśli będę chciał kiedyś zmienić z LT 2.0 na 3.0 to też nie będzie problemu ??

Poleć forum