1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Grzanie się konsoli - pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Keryy, Sierpień 25, 2011.

1. Keryy

Keryy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam. Ostatnio oddałem sam napęd do wyciągnięcia klucza i z nudów wgrałem sobie demko na pendriva. Grałem na takiej konsoli, jednak po czasie zauważyłem, że radiator, ten, który normalnie znajduje się pod napędem jest bardzo gorący. Prawie parzył. Konsole wyłączyłem, wystudziłem i zacząłem oglądać film. Po 2 godzinach tak samo się nagrzał jak podczas gry. Czy to normalne? Konsola to Phat Jasper 2009. Dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    jak wyciągnąłeś napęd to zmieniłeś przepływ powietrza przez radiator GPU. Jak napęd jest na miejscu to powietrze przelatuje przez całą powierzchnie radiatora natomiast jak wyjąłeś napęd to powietrze zasysane jest tylko na części radiatora. Jak chcesz zamknąć dopływ z góry to możesz położyć tekturkę na góre radiatora GPU - niektórzy to nazywają uszczelnieniem tunelu.

Acha, jeszcze ta część radiatora GPU która korzysta z przepływu powietrza przez CPU też powinna być zamknięta od góry (standardowo przez obudowe xboxa), bo inaczej efekt będzie podobny.

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Oraz zalozyc gorna czesc obudowy

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

5. Natan Bolek

Natan Bolek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jaworzno
    Może poprostu postaw go lużno a nie na półće czy ściśnietego L) mi to pomogło z DVD

Wczytywanie...