1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Grzybki do pada z allegro. problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ksl-thai, Luty 5, 2013.

1. ksl-thai

ksl-thai Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema. Ogolnie zakupilem wraz z nagrywarka grzybki z allegro. Moje sa strasznie zajechane no ale coz, chcialem je wymienic. Otoz zamontowale je tak ja powinno byc. i gdy gałka jest skierowana na boki (np jak biegniesz) bardzo ciezko wcisnac guzik akcji na analogu a wrecz sie nie da. A w oryginalach grzybkach idzie to bez rzadnego problemy Co moge zrobic ? posiadam 3 takie grzybki. Ogolnie sa gdzies do kupienia oryginalne grzybki Microsoftu do x360 ? Tak zeby wszystko gladko lekko szlo ? Sprawdzilem na dwoch padach. Pozdrawiam, Mile widziane linki z takimi oryginalnymi grzybkami. pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. YokaPL

YokaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
  4. ksl-thai

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie ze troche wieksze ale od spodu jest zdecydowanie za duzo plastiku ( za dlugie koncowki ) ogolnie wczoraj sie pobawilem jednego poswiecilem po*********lem troche plastiku zeszlifowalem pilnikiem i nadal to samo . wiec pozostalo albo kupic z pewnego zrodla oryginalne grzybki microsoftu, albo kupic te nakladki (tylko nie wiem czy mozna je zalozyc na grzybka bez gumki ^^ )

5. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    jak nie chce się wcisnąc guzik podczas pochylenia analoga to microswitch (wbudowany w analog) zużyty a nie grzybek. Trzeba wymienić najlepiej z całym analogiem

6. ksl-thai

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale chodzi o to ze jak jest stary zuzyty grzybek ten originalny fabryczny to wszystko smiga elegancko gdyby nie zdarte gumki .

7. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    średnica ego grzybka jest taka sama (chodzi mi o to co jest "pod" obudową pada) z oryginałem? Gdzieś musi być różnica, stad problem :) Przypiłować co trzeba i ma być. Zmierz jeszcze czy gałka nachodzi na taką samą głębokość co w oryginalnym.

8. ksl-thai

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hmmm moglbys troche jasniej ? Bylbym bardzo wdzieczny !

Wczytywanie...

Poleć forum