1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GS zdobyte na zbanowanej konsoli dziala na nie zbanowanej??

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez czopek1987, Listopad 4, 2010.

1. czopek1987

czopek1987 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tak jak w temacie, czy jak podepne hdd do pc, odblokuje profil programami to GS zdobytr na zbanowanej konsoli bdzie na nie zbanowanej??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Boczek

Boczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak, Gamescore będzie taki sam na zbanowanej i na niezbanowanej( po wcześniejszym odblokowaniu profilu). Żadne osiągnięcie ci się nie skasuje.

4. czopek1987

czopek1987 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    to nie wiem co zle robie... robilem wg poradnika i profil nadal uszkodzony , a jak nadpisuje uszkodzony nowym to nadal tyle sam Gs. nie wiem jak mam to zrobic.

Wczytywanie...

Poleć forum