1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GS

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez darii, Listopad 23, 2010.

1. darii

darii Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Czy jest taka możliwość, żeby kupić kogoś MGC z punktami np 15 000 ? Żeby kupić dysk albo kartę i żebym ja miał jego konto z GS

2. Lotnik421 Xbox One

3. _PlamKa_

_PlamKa_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ŁĘCZNA
    Jak masz na myśli punkty za gry , to musisz mieć cały profil , to samo z punktami xbl (kupujesz za nie mapki itp.)musisz mieć cały profil , lub kupić i załadować do swojego profilu .
    Da się tak zrobić , ale nie zachowasz swoich save'ów

4. darii

darii Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie chodzi mi o save tylko poprostu o punkty GS. Czy ludzie takie coś sprzedają ?

5. AlCapone1

AlCapone1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie to twój poziom gracza
    a inne punkty mozesz kupic za hajs i masz wtedy dlc i inny chlam

6. Peszek

Peszek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piekary
    Nie da się tego kupić, i według mnie nie ma sensu - bo na co? Te punkty nic nie dają, oprócz siakiego "rankingu", który w ogóle dla mnie nie jest potrzebny :D

Poleć forum