1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gta 4 brakuje 2 %

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez pele321, Luty 14, 2012.

1. pele321

pele321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Witam mam problem z grą GTA 4. Problem polega na tym że jestem w trakcie robienia 100% i brakuje mi 2% Wydaje mi się że muszę zrobić jeszcze jedno zadanie a dokładnie " Wygraj ze znajomym lub z komputerem w pełnej grze w kręgle" i za bardzo nie wiem o co tu chodzi bo jak dzwonie do kumpla i umawiam się na kręgle to jadę po niego później jedziemy na te kręgle i kupuje FULL game (czy coś takiego) i gramy. Wygrałem 6 razy pod rząd i ciągle mi brakuje tych 2%.
    Coś źle robię z tymi kręglami ?
    Można jakoś sprawdzić czy to na pewno to mi zostało a nie coś innego ??

Z góry dzięki.

// Odświeżamy co 24h, nie piekl się, ktoś na pewno Ci odpowie. MrDraiger

2. Lotnik421 Xbox One

3. <AssassiN>

<AssassiN> Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opoczno
    jest wiele czynnosci w gta ktore trzeba zrobic aby uzyskac 100%, pamietam jak ja to robilem, brakowalo mi np aby spodkac sie z jednym przypadkowym przechodniem ktory mojawial sie tylko w okreslonych godzinach nocnych, oczywiscie nie widzac ikonki na mapie myslalem ze mam juz to zrobione a okazalo sie ze nie, w statystykach popatrz czy masz porobione ze rzeczy, ilu przechodnio spodkales ile skokow wykonales itd, a poza tym umowiles sie juz z kazdym znajomym na kazda dostepna czynnosc ?? przeleciales helikopterem pod kazdym mostem ?? zrobiles wszystkie wyscigi u Bruce i misje wanted ?? popatrz w necie i poszukaj listy dokladnej co trzeba zrobic. powodzenia :)

Wczytywanie...

Poleć forum