Gta 4 - cafe internet - jak się umówić na 'date'?

Matash

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Chciałbym znaleźć sobie dziewczynę . ;D Bardzo podoba mi się jedna z serwisu randkowego. Jak się z nią umówić? Klikam date i nic.. minęło trochę czasu i nic nie wyskoczyło .
 

Pls

Użytkownik
Użytkownik
Musisz chwile (czasem chyba nawet kilka dni) poczekac na maila. Sprawdzaj poczte, przyjdzie mail z akceptacja albo rezygnacja ze spotkania. Pozniej dzien przed randka (albo kilka godzin, juz nie pamietam) dostaniesz smsa z przypomnieniem.
 

Jonasz1994

Użytkownik
Użytkownik
nie chce robic nowego temata dlatego pytam czy w dodatkach do gta 4 mozna kupowac samochody i ubrania bo jest na interencie w gta 4 telefon ale nikt nie odpowiada
 

Bansuj

Użytkownik
Użytkownik
Umówić możesz się tylko z kilkoma określonymi dziewczynami, reszta odpowiada negatywnie na prośby spotkania. Na necie na pewno znajdziesz o tym info.

A co do pytań Jonasza. W dodatkach mamy możliwość zamawiania pojazdów za darmo poprzez znajomych (W TBoGT są to sportowe auta, w TLaD motory). W ogóle to nie przypominam sobie żeby w podstawce można było kupować auta? Była tylko jedna misja z Gracie i Mercem, ale to chyba wszystko na ten temat. Jeśli chodzi o ubrania, to w TBoGT mamy do wyboru kilka zwykłych ubiorów i kilka garniaków, wszystko to komplety które można od razu zmieniać w safehousie. W TLaD chyba nie można zmienić ubrania.
 

Jonasz1994

Użytkownik
Użytkownik
aha dzieki ale tyle to ja tez wiedziałem no to po co zrobili to strone tam z kimisem aut i numery telefonow podali oraz ceny
 

Bansuj

Użytkownik
Użytkownik
Żeby to wyglądało realistycznie? Przecież naprawdę to ten komis nie funkcjonuje, nie da się kupować aut.
 

Jonasz1994

Użytkownik
Użytkownik
a komis z motorami ??
 

Bansuj

Użytkownik
Użytkownik
Tak samo.
 

oktawian117

Banned
mozesz sie umawiac tylko z wybranymi...;/ sprawdz dokladnie na gta site. tam jest dokładnie opisane
 

patrol190

Użytkownik
Użytkownik
 

Do góry Bottom