GTA 4 czy Assassin's Creed 2 ?

dawgrodoburca

Użytkownik
Użytkownik
Zastanawiam się nad zakupem jednej z tych gier ,lecz nie mogę się zdecydować.
Proszę ,pomóżcie mi wybrać.
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
Ostrzeżenie dla użytkownika powinno polecieć.
Pierwsze za bessensowny post a drugie że nie przejrzał forum bo jest temat na takie dyskusje
 

grzegorzk16

Użytkownik
Użytkownik
Assassin's Creed 2- zdecydowanie polecam najlepsza gra na x360 jaka kiedykolwiek wyszła, swietna grafika, gra wciąga i nie jest taka krótka
 

batman17

Użytkownik
Użytkownik
jest już podobny temat ->http://xboxforum.pl/gier-f12/nie-mozesz-sie-zdecydowac-na-jakas-gre-pisz-tutaj-32211-101.html
na twoim miejscu brałbym GTA IV - więcej możliwości
 

Baldek

Użytkownik
Użytkownik
Ja tak samo proponowałbym GTA IV
 

5HOOGUN

Banned
GTA ze wzgl. na rozległość gry i multi.
 

Dead_Inside

Użytkownik
Użytkownik
Assassin's Creed 2 !!!! mam obie gierki i AC 2 mnie bardziej wciagnelo. Gta jest monotonne i szybko sie nudzi
 

dawgrodoburca

Użytkownik
Użytkownik
Przepraszam za offtop ,i obiecuję że się to więcej nie powtórzy .

Ale wracając ,narazie nie nastawiam sie na gre multiplayer ,a więc która z tych gier ma leszpy tryb singleplayer?
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
AC2 sie nudzi szybko, monotonia "urozmaiconych" misji. GTA4 jest kozackie, jesli nie grales to ten tytul powinienes wybrac.
 

Eizo

Świeżak
Świeżak
AC2 jest dobrą gierką ale na około 2-3 dni, po przejsciu głównego wątku sie nudzi, polecam GTA4 bo nigdy się nie nudzi i ma o wiele większe możliwosci.
 

fifty

Użytkownik
Użytkownik
Bierz GTA4 więcej zabawy gra na długi czas.AC2 nuda ;p
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
GTA IV lepsze :)
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Zdecydowanie Assassin's Creed 2 ;] Po jednym przejściu gry mógłbym ją przejść jeszcze z 10 razy, bo jest taka ciekawa, że satyra ;]
 

Nowis

Użytkownik
Użytkownik
Gta 4 zdecydowanie ja przeszedlem glowny watek z miecha temu a teraz ladnei powrocilem do grania i robie 100% wiec sie nie nudzi ;p ale AC 2 tez fajny ;p
 

Dynia470

Użytkownik
Użytkownik
AC2 owszem fajna gierka, ale jak dla mnie nijak się ma do Gta IV ... Gta to gra która się chyba nigdy nie znudzi, nawet jak przejdziesz wszystkie misje, wykonasz 100 % gry to i tak zawsze znajdzie się jakieś zajęcie chociażby np. ''pobujanie się'' po mieście, czy wypad na kręgle z Romanem ;) Polecam GTA IV
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Tak jak koledzy wyżej polecam zdecydowanie GTA IV, ta gra szybko się nie nudzi :)
 

thekoniq

Użytkownik
Użytkownik
Weź GTA IV
 

claudii

Użytkownik
Użytkownik
ja tam wolę assasin's i to najlepiej jedynkę bo dwójka niedopracowana masa rażących błędów
 

shibby20

Użytkownik
Użytkownik
+1 dla AC2
 

dererere

Użytkownik
Użytkownik
gralem w gta 2 miechy ale polecam assassin's creed bo ciekawsze(jednak to czasy starsze nie? i ezio chodzący po dachach bogata fabuła. czsy rozkwitu wenecji aaach... w gta u grzęzlem w mijsmi in mournig gdzie trzeba gonić ludzi dimitrija w korish sqare i pożniej rozwalić ich baze , a następnie zestrzelic dimitrija z pędzącej łódki z pędzącego samolotu (a rpg nie ma autonamierzania)
 

Do góry Bottom