1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA 4 dodatki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez nemir973, Marzec 15, 2013.

1. nemir973

nemir973 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, chciałbym się dowiedzieć gdzie moge dostac dodatki do GTA4 bo na xboxlive takowych nie widze, i jeżeli już jest taka możliwość to jakie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. pumkq

pumkq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska
  4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Z dodatków do gta 4 to są 2:
    The Ballad Of Gay Tony i
    The Lost And Damned
    Jeśli na XBL nie ma to jedynie zakup: Episodes Of Liberty City

5. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
  6. nemir973

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Czyli aby je pobrać muszę tylko zmienić region w konsoli?, jeżeli tak to czy ta zmiana jest natychmiastowa i na jaki angielski region dokładnie miałbym to zrobić?
    Jeszcze jedno pytanko jeżeli mam zakupione gta4 przez xboxlive w polsce a dodatek bedzie np. zakupiony w USA to nie bedzie komplikacji z instalacją lub regionem?

7. SmoQ1988

SmoQ1988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wołomin
    W tej chwili masz dodatki do GTA 4 w promocji dla konta Gold Deal of the Week - Xbox.com

Jak ostatnio pobierałem mapę do CODa która była dostępna tylko na koncie UK, a w konsoli konto mam na USA to nie zmieniałem z poziomu konsoli żadnego regionu, tylko dokonałem zakupu na Xbox Games Store - Xbox.com i tutaj zmieniłem region. Włączyłem konsole i mapka już była w kolejce do pobrania.

Myślę, że z tymi dodatkami nie będzie problemu, ewentualnie w ogóle ich nie pobierzesz ze względu na ten region albo na nie dostępny element w bieżącej lokalizacji.

8. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    Jak nie uda Ci sie pobrac a chcesz dodatki do gta to zapraszam na allegro, wlasnie wczoraj wystawilem, aukcja konczy sie w pon o 20:40, wyjdzie Cie pewnie taniej niz za ms points a i po przejsciu bedziesz mial mozliwosc odsprzedazy.

Nick allegro taki jak GT

9. nemir973

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dziekuje za odpowiedzi zmienilem region na USA i zakupilem na xboxlive, o dziwo myslalem ze bede musial zakupic nowe punkty dzialajace na usa ale nie bylo to konieczne.Teraz z kolei moje pytanie dotyczy zakupowania punktow microsoftu czy bede musial je teraz kupywac na region usa czy tak jak do tej pory normalnie europa?

Wczytywanie...

Poleć forum