1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gta 4 dozucanie samochodow???

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez patrykkorsyka, Listopad 8, 2009.

1. patrykkorsyka

patrykkorsyka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Korsyka(Francja)
    witam!!!mam pytanie czy na xboxa w jakis sposob mozna pobrac nowe auta motory itd do gta 4 ???slyszalem ze tak ale czy to prawda ??? i jeszcze jedno mieszkam we francji wiec jak bede gral w xbox live to tylko z francuzami ??? z gory dzieki za odpowiedzi:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartman000

bartman000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kędzierzyn-Koźle
    Z pierwsza czescia pytania to nie wiem ale raczej nie, ostatnio wyszedl dodatek do GTA 4 wiec moze tam. a na XBL bedziesz gral ze wszystkimi, polakami francuzami, japonczykami itd. kto bedzie aktualnie gral....

4. Jin Kazama

Jin Kazama Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a mi sie wydaje ze sie da poniewaz gdy przejzalem plyte znalazlem plik models taki jak w pc i w nich sa samochody nalezy odtworzyc programem zedytowac samochody i gotowe potem na obrasz wrzucic i powinno byc git i przez neta da sie grac bo zmienia sie wyglad a osiagi i inne bzdety sa TE SAME i jak jedziesz radiowozem a masz zmieniony na jakies ferrari czy cus to u nich widac ze jedziesz zwyklym radiowozem a u ciebie widac co innego
    tak jest tez na pc z spolszczeniem tez mozna sie pobawic

5. $o$

$o$ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Capital
    ja bym się tak nie bawił bo mój kolega się przez to nabawił bana ...

6. Jin Kazama

Jin Kazama Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    owszem mozna dostqac bana
    tylko mowie ze sie da alke na live wole tego nie robic
    heh
    ja sie dziwie ze za zglitchowane guitar hero 2 nie dostalem bana
    pozmienialem wszystkie piosenki od easy do expert tak zeby jedna nutke pyknac no icalaczek jest bez wysilku :p

7. patrykkorsyka

patrykkorsyka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Korsyka(Francja)
    dzieki.teraz wszystko wiem.

Wczytywanie...

Poleć forum