1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA 4 Episodes problem

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez dydek61, Luty 11, 2010.

1. dydek61

dydek61 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Biała Podlaska
    Od razu mówie że nie grałem jeszcze w samo GTA4, mam za to GTA4 Episodes from Liberty City i mam problem z kilkoma Achievement-ami.

1.One man Army- przeżyj przez 5 min w grze przy 6 poziomie poszukiwań. No to zabijam paru policjanttów do 4 poziomu gwiazdek, wchodzę do jakiegoś budynku i zabijam wszystkich policjantów jacy wchodza i tak az do 6 poziomu i czekam nawet 10 min i nic.
    2.Walk Free- zgub 4 policyjne gwiazdki przez ucieczkę policjantom. Biorę zamochod i jade go przemalować, przemalowuje, gubie poscig, gwiazdki znikaja i nic.
    3.Cleaned the Mean Streets- schwytaj 20 przestępców przez policyjny komputer. Wsiadam do radiowozu wciskam LB wchodzę do komputera i wszedzie gdzie klikne wyskakuje "error cos tam z serwerem" i nic
    4.Endangered Species- zbierz wszystkie ukryte paczki w grze. Nie ma gołębi, byłem w kiku miejscach gdzie powinny być i nic.

Czy problemy mogą mieć związek z tym że nie mam podstawowej wersji gry?? Czy po prostu źle je wykonuje?? Bo wiele innych odblokowuje sie normalnie. Prosze o pomoc:]

2. Lotnik421 Xbox One

3. m@lin

m@lin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Te achievementy są z podstawowej wersji gry. Grając w EfLC nie odblokujesz tych osiągnięć, musisz mieć podstawkę.

4. dydek61

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Biała Podlaska
    W tym rzecz że niektore z podstawowej wersji normlanie mogę odblokowac tylko z tymi narazie mam problem. Wiadomo ze achievementów powiązanych z misjami z podstawowej gry nie przejde bez gry ale te nie są powiązane więc chyba po prostu coś robię źle:/

5. m@lin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie wiedziałem, że można zdobyć kilka aczików z podstawki grając w EfLC. Te, które opisałeś w pierwszym poście robisz poprawnie więc jeśli ci nie zalicza to można je zdobyć tylko w podstawce. Tak z ciekawości jeszcze spytam, które achievementy odblokowałeś?

6. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Mimo tego, że da się je zrobić w EfLC to trzeba w IV inaczej nie wskoczą (chyba)
    Jednak jeśli nie mam racji to chociaż pomogę:
    1. Jak nie masz odblokowanych wszystkich wysp to zwiń helikopter i poleć na inną wyspę (nie odblokowaną) próbowałem robić ten achievment tym sposobem co ty i nic (ale z helikopterem za pierwszym razem)
    EDIT: Zapomniałem, że w EfLC wszystko jest odblokowane na starcie ;/
    2. Nie jedź przemalować auta tylko ich zgub normalnie. Zrób zadymę na 4 gwiazdki, weź krosa pojedź na tory a następnie bez przerwy przed siebie, w końcu zgubisz pościg ;]
    3. Nie jestem w stanie ci pomóc chodzi chyba o to, że to jest dodatek.
    4. To samo co wyżej.

7. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    1. Ja tego achievementa zrobiłem w szpitalu w Broker. Po prostu kamp tam cały czas i gwiazdki same wlecą. Na X360 odblokowałem go tak w TBoGT.
    2. Kolega wyżej dobrze mówi, zgub ich normalnym sposobem.
    3. i 4. Te achievementy są niewykonalne jeśli grasz w dodatek, potrzebujesz podstawki żeby je odblokować.

8. dydek61

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Biała Podlaska
    Wykonałem:
    - Warm Coffe
    - Sightseer
    - It`ll Cost Ya
    - One Hundered and Eighty
    - Pool Smurk
    - Gobble Gobble
    - Fist Him
    - Chain Reaction
    - Wheelie Rider
    - Under the radar
    - I wszystke dodatkowe z Episodes po za 80% i 100% Gay Tony:/

A propo ucieczki od 4 gwiazdek, uciekałem helikopterem, wyskoczyłem ze spadochronem do wody gwiazdki zniknęły ale achievement niewpadł:/ nei wiem co robie nei tak:/
    I czy od tych szesciu gwiazdek po 5 minutach też trzeba uciec?? Niedługo bede miał samo GTA 4 może to coś pomoże......

9. Bansuj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Ja z tymi czterema gwiazdkami zrobiłem podobnie na TBoGT, ale aczik wpadł bez problemu. A kiedy robisz One Man Army to wystarczy żebyś 5 minut miał 6 gwiazdek, potem możesz dać się zabić jak już go zaliczysz. Sprawdzić czas jaki Ci pozostał możesz robiąc pauzę i wybierając Stats. Oprócz tych które podałeś możesz też zrobić King of QUB3D, Rolled Over, Under The Radar, Half Million i wszystkie achievementy z multi jakby co.

10. dydek61

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Biała Podlaska
    Problem rozwiązany;] Wstyd sie przynać ale po przejsciu fabuły i misji pobocznych, zaczołem wykonywać achievementy ale żeby nie było nudno wpisałem cheaty na bronie i życie, ale już wszysko ok, odblokowane 1 i 2;] jednak 3 i 4 są jednak chyba powiązane z fabułą głównego GTA4 i dlatego nie moge ich odblokować. Dzięki za pomoc:] temat do zamknięcia..

11. Janol23

Janol23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    STG
    ściagnełes episode za darmo czy MP??

12. Bansuj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    No chyba jasne że ściągnął za MSP lub kupił skoro wykonuje achievementy i ma konto Gold. W ogóle po co odkopujesz temat jak autor i tak napisał że problem jest już rozwiązany i można go zamknąć..

13. Bansuj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Zrobię mały odkop i podłączę się pod temat, bo mam pytanie co do jednego achievementa w TLaD.

Żeby odblokować Get Good Wood wystarczy po prostu uderzyć 69 motocyklistów czy trzeba ich zrzucić z motorów? Jechałem z 15 wyścigów i w każdym co najmniej 5 razy uderzałem innych, ale nie zrzucając ich z motorów (wciśnięcie X lub B, nie przytrzymanie) i nadal go nie zdobyłem. Czyli robię to źle? :/

14. m@lin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Musisz ich zrzucić. Najszybciej zaliczyć można tego aczika w ten sposób, że zrzucasz gościa i stoisz cały czas przy jego motorze, jak wsiada to znowu go zrzucasz i tak w kółko. Wyścig przegrasz ale aczika masz :p

15. Bansuj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Zrobiłem tak i się udało, dzięki.

Wczytywanie...

Poleć forum