Gta 4 i komisariat policji

Artur 25

Użytkownik
Użytkownik
Witam czy w grze jest otwarty jakikolwiek komisariat policji ??? Mam jeszcze jedno pytanie sa nr telefonu podane w grze które w ogole nie działają np : nr dolaczenia do policji 555,albo nr ze strony internetowej ,aby mozna było kupić auto.
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Te numery nie działają i nie idzie dołączyć do policji :) a szkoda bo zawsze w gta lubiłem się bawić w policjanta .
 

trochos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie ma żadnego otwartego komisariatu szpitale owszem ale nie komisariaty
 

Jonasz1994

Użytkownik
Użytkownik
z tego co wiem to jest numer na policje nie pamietam jaki ale jest a mozesz byc policjantem w gta4 dodatki wchodzisz do radziowozu i naciskasz lb i tam jest konputer wpisujesz imie i nazwisko i masz tego goscia i szukasz go i masz
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
z tego co wiem to jest numer na policje nie pamietam jaki ale jest a mozesz byc policjantem w gta4 dodatki wchodzisz do radziowozu i naciskasz lb i tam jest konputer wpisujesz imie i nazwisko i masz tego goscia i szukasz go i masz
Numer na policje to 911 i potem wybierasz 1, 2 to pogotowie a 3 to straż pożarna i z tym komputerem to w dodatkach nie działa :)
 

bloodwars29

Użytkownik
Użytkownik
i uwazaj z numerami bo niektore daja kozysci ale blokuja jakies osiagniecie i juz go nie dostaniesz :)
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
i uwazaj z numerami bo niektore daja kozysci ale blokuja jakies osiagniecie i juz go nie dostaniesz :)
blokują kody a nie numery telefonu wiec jak się nie znasz to nie wprowadzaj w błąd :)
 

Do góry Bottom