1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA 4 - kłopot z dodatkami.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Angle, Październik 27, 2010.

1. Angle

Angle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zottegem
    Witam. Mam zamiar zakupić grę GTA IV. Nie wiem niestety jak się za to zabrać, ponieważ widzę sporo ofert tej gry z dodatkami (np. Episodes from Liberty City, czy Lost and Damned). Chciałbym zagrać we wszystkie z nich.

Wiem, że najlepiej kupić całość ze wszystkim - ale te są zwykle wiele droższe, a zależy mi na zbiciu ceny do minimum.

Jak nazywa się surowa gra z oryginalną fabułą i czy później istnieje możliwość doinstalowania dodatków (czy się za to dodatkowo płaci i ewentualnie ile to kosztuje) ?

Nie wiem, jak zachowa się u mnie konsola podłączana do internetu (konsola dopiero idzie pocztą), dlatego podłączenie przez Live'a i doinstalowanie przez to jakichś dodatków jest nie pewne. Dlatego też zapytam z góry - idzie doinstalować dane dodatki używając jedynie komputera, nie podłączając neta do konsoli ?

Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nie da rady zainstalować dodatków bez podłączania konsoli do neta, chyba ze kupisz wersje pudełkową "Episodes from liberty city".

4. Angle

Angle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zottegem
    Po podpięciu konsoli do internetu płaci się coś za zainstalowanie tych dodatków?

5. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Hehe. Coś się płaci. Hehe...

6. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    "Surowa" gra bez dodatków to po prostu zwykłe GTA IV w pudełku. Jeśli chcesz zakupić do niej wyłącznie same dodatki to potrzebujesz internetu żeby je ściągnąć z XBL (lecz musisz za nie zapłacić Microsoft Points'ami). Drugą opcją jest kupienie wersji pudełkowej dodatków, czyli Episodes from Liberty City. W przeciwieństwie do wersji internetowej, ta nie potrzebuje "surowego" GTA IV aby móc w nią zagrać, bo to oddzielne dodatki. Jeśli kupujesz przez Live to płacisz za oba osobno, a w sklepie kupujesz je wyłącznie razem.

7. h3ct0r

h3ct0r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak na marginesie to Episodes from Liberty City do gameplaya GTA IV surowego nic nie ma wspólnego, mozez grac w Lost and Damned a nie mieć GTA IV... jednak warto najpierw przejsc GTA IV a potem te dodatki, czemu? zobaczysz :p

Wczytywanie...

Poleć forum