1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gta 4 koniec ?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez gelu87, Luty 27, 2009.

1. gelu87

gelu87 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mam w statystykach 64% a mialem juz misje zeby zabic tego kuzyna chyba co sie go helikopterem scigalo i na tej wysepce zabilem cyz to wszystkie misje ? co teraz hehe

2. Lotnik421 Xbox One

3. MTTy2k

MTTy2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Teraz zajmij się misjami pobocznymi, zabijaniem gołębi, wykonywaniem unikalnych skoków aż procent skoczy ci do 100%, poczytaj na gtasite.pl jak ukończyć grę w 100%.

4. MiQ

MiQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Taaa teraz najtrudniejsze znajomość świata GTA IV;) ja do gołębi i skoków skorzystałem z mapy w internecie bo to przegięcie z tym, poukrywane wszędzie.

5. BaginiakGB

BaginiakGB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Ja tych latających szmat nie ruszam :D Co za pierdolnięty dogłębnie debil to wymyślił to aż żal mi **** ściska. Tak mi sie nie chce zawalać po tym wielkim mieście i szukać 200 ptaszków że nie mam zamiaru nawet z mapką tego wykonać tylko po to żeby pisało w menu 100%. Jak ta ciota musi mieć nasrane we łbie żeby wymyśleć coś takiego , frędzlowi sie chyba ostro nudziło bo taki debilizm jest z tymi gołębiami że nawet pisać sie o tym nie chce. I to już styka :D

Sry za wulgaryzmy :D POZDRO :D

Je...ać GOŁĘBIE :/

6. MiQ

MiQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Niby to ma zastąpić znane paczki zbierane w innych częściach gry, ale i tak pomysł lipny bo bez żadnej ściągi nikt normalny tego etapu nie przejdzie.

7. Fertille

Fertille Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chełmno
    BaginiakGB ... przesadzasz .

a autorowi tematu gratuluje przejścia wątku głównego. Sam niedawno przeszedłem :DD i żałuje że się już skończyło :(

8. Curry_

Curry_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    przykry jesteś dzieciaku!

po pierwsze sam napisałeś że debil musiał wymyślić strzelanie do gołębi a potem napisałeś "Je...ać GOŁĘBIE :/" co świadczy o tym ze jesteś debilem!

po drugie gołębie to latające szczury, plaga wielkich miast i pomysł jest jak najbardziej trafiony.

po trzecie nikt ci nie każe zaliczać gry na 100%.

i w końcu po czwarte: każda część GTA 3D ma element "zbierania paczek" więc i ta ma i następna na pewno też będzie miała, i gówno to kogokolwiek obchodzi co ty o tym myślisz, bo każdy MYŚLĄCY człowiek, jeśli mu się to podoba to to wykona, a jeśli nie to nie wykona, a nie będzie się żalił na forum!

9. Danke

Danke Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    XBOX 360 World
    Panowie wyluzujcie, po co napinacie się?? Każdy ma swoje zdanie i po to mamy forum.. ale nie robić offtopów

Pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum