Gta 4 problem z instalacją gry przez uszkodzoną płytę

Tomek L.

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Dostałem od znajomego grę GTA 4(oryginał). Niestety płyta jest uszkodzona (patrząc przez nią pod światło widać że jest w jednym miejscu odprysk powierzchni nagrywalnej) i przy 30% instalacji pokazuje się info że nie można odczytać płyty. Moje pytanie jest takie czy jakbym miał tą samą grę ale "dla przerobionej" konsoli, to da się z takiej płyty zainstalować grę na nie przerobionej konsoli a potem uruchomić przy pomocy oryginalnej płyty czy nie da rady?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie da rady, jak sobie to wyobrażasz? Gdyby się tak dało to nikt by nie kupował legalnych gier ;p
 

Tomek L.

Użytkownik
Użytkownik
Myślałem że działa to na zasadzie że podczas uruchamiania gry jest sprawdzana oryginalność gry na podstawie nośnika.Myślałem że skoro moja oryginalana płyta na tyle jest sprawna że zainstaluję grę z nieoryginalnego nośnika, a podczas uruchomienia skorzystam już oryginalnej płyty.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam. Dostałem od znajomego grę GTA 4(oryginał). Niestety płyta jest uszkodzona (patrząc przez nią pod światło widać że jest w jednym miejscu odprysk powierzchni nagrywalnej) i przy 30% instalacji pokazuje się info że nie można odczytać płyty. Moje pytanie jest takie czy jakbym miał tą samą grę ale "dla przerobionej" konsoli, to da się z takiej płyty zainstalować grę na nie przerobionej konsoli a potem uruchomić przy pomocy oryginalnej płyty czy nie da rady?
Jasne że tak, instalujesz kopie na przerobionej konsoli (tylko LT), przenosisz na pendrive i grasz z uszkodzonej płyty (o ile uszkodzenie nie występuje w obszarze licencji że tak się wyrażę)
 

Tomek L.

Użytkownik
Użytkownik
Ale grę mogę przenieść na twardy dysk konsoli czy cały czas muszę ją uruchamiać z pendrive?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jasne że możesz.
 

Do góry Bottom