1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA 4 - Problem :(

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez D3vill, Kwiecień 18, 2010.

1. D3vill

D3vill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.
    Po ostatnim moim temacie dot. nagrywaniu gier na płytach ala biedronka
    Przesiadłem sie na Verbatimy, nagrałem kilka gierek i wszytkie śmigały/śmigają jak tralala.
    Problem pojawił się po nagraniu GTA 4 mianowicie nagrała się bez problemu, uruchomiła się dojechawszy z kuzynem do mieszkania przekimałem się, no i przyszedł czas iść po zadanie do pracy kuzyna.I tu zaczął się problem.
    Po dojechaniu na miejsce gra zaczęła się wczytywać i nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to że ładowała się z 15 min i pomogło tylko wyłączenie konsoli przyciskiem na niej bo pad nie reagował :(
    Po ponownym uruchomieniu gra (cała konsola) zacina sie przy ładowaniu gry na samym początku. Pomaga jedynie usunięcie sejvóv i ponownie pogram chwile i przy najbliższym ładowaniu zawiecha i tak w kółko :(
    Miał ktoś może taki problem ??
    Dodam że gra zachowywała się tak samo po nagraniu na płyte za 2 zł.

Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam, D3vill

2. Lotnik421 Xbox One

3. thomasho

thomasho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    spróbuj jeszcze raz nagrać grę... verbatimy nie są święte :) czyżby początki RRoDa? hmmm.... zawsze z GTA są najczęstrze problemy...

zainstalowałeś grę na dysku?

4. D3vill

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dysku nie posiadam a z tym RRoD-em to mnie chyba przekonałeś do sprzedaży konsoli ( choć mam ją 2 miechy ) i kupna PS3 .... niestety zawiodłem się na tym xboxie ... szkoda ..

Spróbuje jeszcze pożyczyć płytkę od kumpla .. może jego zadziała ...

5. Jarek882

Jarek882 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bełchatów
    Jesli to tylko wina gta to konsola napewno nie dostanie RROD jak z innymi grami jest wszystko w porzadku! Byc moze gra zostala zle sciagnieta z sieci lub jakas felerna jej wersja i stad ten problem ;)

6. thomasho

thomasho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jarek dobrze mówi... załatw jakąś inną wersje i sprawdź

jak sprawdzisz to daj znać

7. Trey

Trey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bankowo jakiś zły obraz z sieci pobrałeś. Wbrew pozorom ściągniecie gry z sieci nie jest takie proste. Ewentualnie pożycz płytke z grą od kolegi. ątpie w to żeby rrod się szykował na Twojej konsoli, więc nie polecam sprzedaży xboxa i kupna w to miejsce ps3.

8. D3vill

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    posprawdzam jeszcze na tych kopiach kumpli i napisze jaki rezultat :D
    Pozdrawiam wszystkich :D

9. lukeskajloker

lukeskajloker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ściągnij obraz od Icon ja mam taki i ściągaj obrazy ale od znanych "hakerów"

10. D3vill

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pożyczyłem od kumpla jego kopie GTA 4 i ? I nic ... dalej to samo ....
    Gorzej już być nie może ...

11. Kuba 2255

Kuba 2255 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Nie ma to jak grać na piratach,nagle piraty nie działają,i wielki płacz-Dlaczego nie działają p i r a t y???Obwinić o to xboxa i sprzedać go!!Nie jestem jakimś wrogiem piratów,ale jak grasz na piratach,to sory,ale gra ma prawo nie działać.

12. drag_op

drag_op Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Milicz
    Też miałem problemy z GTA 4.. choć nagrywalem na rozne plyty potrafilo ostro przycinać, lecz gdy zakupiłem dysk i zgrałem GTA na niego to śmiga bez zadnych problemow.. Spróbój xboxa pokatować na innych gierkach i zobacz czy zwiechy łapie..

13. D3vill

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kuba 2255 może najpierw przeczytał byś temat a dopiero potem pisał bzdury ??
    Gra która wiesza konsole całkowicie i jest nagrana na 3 RÓŻNYCH płytach to raczej nie przypadek :(
    Pocioram ją jeszcze na innych grach i zobaczy się jak pociągnie ale troche szkoda mi tego GTA bo strasznie chciałem sobie pograć :(

PS. Mam jeszcze takie pytanie czy wam też konsola pluje żeby przeczyścić błyte nawet przy najmniejszym "usmarowaniu" ?? :)

14. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Nie chce Cie straszyc ale wina moze lezec po stronie konsoli. Mogles trafic jak ferelny egzemplarz.. Ja np nie mialem zadnych problemow z GTA IV :)

15. D3vill

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Niema co .. zajebiści...e pocieszające ...
    No ale nic jak narazie udało mi się bez problemów wygrać w ostatnim tygodniu Metro i BF:BC2 więc narazie jest dobrze ... gdyby nie to GTA ...

16. DamiannPL

DamiannPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Monachium
    straszycie odrazu chłopaka RRODem..:p moze byc wiele przyczyn tego laser,płyta,napęd zły FW , jeśli mówisz ze dzieje sie tak tylko przy GTA możne coś być z gra albo laserem FW tez możne być zły FW , wątpię żeby to były początki RRODa :)

a kumpel ma zainstalowane GTA na dysku czy tez jedzie z płyty ??

17. yondaime332

yondaime332 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Xbox zawsze ma problemy z piratem GTA 4 :D

18. hehe925

hehe925 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Co wy gadacie że same problemy są z GTA 4 heh.Jak mówiłem Czytnik lub przeróbka

19. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja mam piekne zieloniutkie, oryginalne pudełeczko z gra i wszystko pieknie chodzi... idz do sklepu kup gta ktore teraz kosztuje okolo 80 zl i ciesz sie graniem ;)

Ps. I nie narzekaj na xboxa, bo gdybys go nie przerobil nie mialbys na co narzekac :)

20. lukeskajloker

lukeskajloker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ma 4 jako pierwsza gra sie na hdd instala i episodes tak samo najmiejklopotliwa gra

21. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Skołuj pendrive 8gb. Stwórz z niego dysk, zainstaluj GTA na dysku i zobacz różnicę.

Ja miałem podobnie - GTA zainstalowane na dysku - hula cudownie, bez instalacji, wyskakiwał błąd, żeby przeczyścić płytę szmatką. Nie wiem czemu, jak wtedy gra była po raz pierwszy raz w konsoli. (To była pierwsza gra włożona do napędu tak w ogóle).

Masz przerobionego xboxa, narzekasz na piraty, a chcesz go sprzedać i kupić PS3, które wymaga oryginałów. Po co xboxa przerabiałeś?

Wczytywanie...

Poleć forum