1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA 4 pytania ...

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez gelu87, Luty 23, 2009.

1. gelu87

gelu87 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    moje pytania takie:
    gdzie mozna zmieniac telefony w gta ? bo dzwonki motywy itp to w necie cyz da sie zmienic telefon ?
    czy w gta4 mozna jezdzic na dziwki tak jak w poprzednich czesciach jak tak to gdzie i o ktorej sa ?
    jakies specjalne samochody gdzie sa takie co nie jezdza po ulicach tylko sa "unikatowe"

2. Lotnik421 Xbox One

3. Telefonu samemu zmienić nie można. Zmienia się on tylko raz w trakcie gry (dostajesz inny egzemplarz od pewnej postaci). Na dziwki jeździć można, najłatwiej trafić na taką oczywiście po zmroku ;) Z samochodem unikatowym to nie spotkałem się. Aczkolwiek pewnie takie są.

4. gelu87

gelu87 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ok dzieki bardzo za odp :D jesli sa jakies ciekawostki do zorbienia w gta itp do odnalezienia to mozna tu pisac

5. xbox666szatan

xbox666szatan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    dziwek najwiecej jest w bohan, obok garazu steviego az sie od nich roi. stoja dzien i noc.
    samochod unikatowy mozna odblokowac na 2 sposoby - przechodzisz glowny watek i wkoncu dostaniesz go od tego pedalka (drugie miasto). jest jeszcze drugi sposob - stevie wysyla ci smsy jakie fury musisz dostarczyc i chyba po 10 bedziesz musial zawiesc mu unikatowego infernusa (stoi na takim rondzie w pierwszym miescie gdzie jest pelno zydow, dopoki stevie nie da na niego zlecenia to nawet go nie szukaj).
    zadko spotykana fura jest rowniez sultan rs - znajdziesz go za samej gorze mapy w 3 miescie - stoi za takim jakby garazem w podworku (czasem robole sie tam kreca).

6. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    a ja mam takie pytanie:

czy są gdzie poukrywane jakieś specjalne ciuchy???

bo znalazłem bluzę happines is... ...land i się zastanawiam czy są jeszcze gdzieś takie ubrania (skórzaną bluzę mam i juniform śmieciarza .)

7. xbox666szatan

xbox666szatan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    sa 3 unikatowe stroje - ww bluza i stroj smieciarza oraz komplet ktory otrzymujemy po zabiciu playboya.

Wczytywanie...

Poleć forum