1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA 4 singleplayer race od bruciego

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Konrad3294, Listopad 14, 2009.

1. Konrad3294

Konrad3294 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam takie pytanie Jak zrobić race od bruciego . Tylko mi chodzi oto że ja wszystkie już grałem i pare wygrałem i pare nie i w tym jest problem że chcem powrócić do tamtych przegranych race-ów. Bo chcem zrobić 100% gry a nie che mi się przechodzić od nowa gry i wszystkich osiągnięć robić. Jak dzwonie do bruciego to on tam coś gada i przeklina do mnie. Słyszałem że trzeba pojechać w odpowiednie miejsce ale nie wiem czy to prawda. Może ktoś by mógł mi pomóc ???

2. Lotnik421 Xbox One

3. Konrad3294

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    nie pamiętam ale chyba chodziło o wygranie w sumie 20 wyścigów, wiec sie nic nie stanie jak przegrasz parę wyscigów

5. Konrad3294

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale żeby zrobić 100% gry trzeba wygrać 9 wyścigów a żeby mieć osiągnięcie to trzeba wygrać 20 wyścigów i w tym jest problem że nie mam wygranych tych 9 wyścigów co trzeba tylko mam kilka innych.

6. lXBOXl360l

lXBOXl360l Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Po wykonaniu na pierwszym miejscu misji "No.1", zadzwoni do ciebie Brucie z propozycją startowania w ulicznych wyścigach. By rozpocząć jeden z nich wyjmij telefon, wejdź do książki adresowej, odszukaj wpis Bruci'ego i wybierz opcję "Race". W zależności od tego w jakiej dzielnicy aktualnie się znajdujesz - twój przyjaciel poinformuje cię gdzie odbędzie się dany wyścig ( jeżeli powie, że nie ma w tej chwili żadnych wyścigów, udaj się do innej dzielnicy ). W zmaganiach tych uczestniczy zazwyczaj osiem wozów ( łącznie z tobą ), a trasa oznaczona jest przez żółte strzałki - przez które musisz przejeżdżać ( na radarze zaznaczone są tylko dwie najbliższe ).

W wyścigach można startować w każdym pojeździe który jeszcze jest na chodzie, ale jak się pewnie domyślacie najłatwiej wygrać jest w takich wozach jak "Comet", czy "Infernus". Więc jeśli nie masz nic szybkiego pod ręką udaj się do pewnego salonu w Algonquin, gdzie znajdziesz nowiutkie samochody "Turismo", na które raczej nie będziesz narzekał jeśli chodzi o prędkość ; >

Żeby było jeszcze łatwiej, ostatnio przez przypadek odkryłem pewien sposób:

Jedziemy tam gdzie ma rozpocząć się wyścig, lecz nie stajemy w wyznaczonym miejscu, tylko cofamy się znacznie do tyłu. Teraz nie spuszczamy palca z przycisku gazu i jedziemy w kierunku naszych przeciwników, uderzając po drodze jednego z nich. Wyścig powinien automatycznie rozpocząć się, a my zaoszczędzimy cenne sekundy które stracilibyśmy na rozpędzenie się i od razu wyjdziemy na prowadzenie.

Co do przebiegu reszty wyścigu - na zakrętach jedź raczej spokojnie, starając się nie używać hamulca ręcznego ( no chyba, że to w miarę dobrze wyćwiczyłeś ), ale nadrabiaj wszystko na prostej. No i najważniejsza porada - nie używaj broni, bo jeżeli któryś z zawodników przez ciebie nie ukończy zmagania, zakończy się ono.

Jeżeli w miarę dobrze opanowałeś sztukę poruszania się samochodami, z tymi radami spokojnie powinieneś wygrać wszystkie wyścigi.

Na zakończenie powiem jeszcze, że do ukończenia jest dziewięć różnych wyścigów, a oczywiście wygrywa je ten kto pierwszy dojedzie do mety ( musisz wygrać, żeby je zaliczyć ), a za każdą wygraną otrzymamy 500$.

Jeżeli mimo wszystko nie możecie sobie poradzić z wyścigiem, ciągle macie do dyspozycji jedno ułatwienie, które spowoduje, że zwycięstwo w wyścigu będzie jeszcze łatwiejsze. Otóż Wchodzimy w ustawienia grafiki i odnajdujemy opcję "Vehicle Density", suwakiem możemy kontrolować częstotliwość ruchu ulicznego.

Teraz przejdźmy do tras, na których będziemy się ścigać:

South Broker race

Dukes Boulevard race

Airport Run

Road to Bohan

South Algonquin race

Star Junction race

North Alderney race

Elevated race

South Alderney race

Wczytywanie...

Poleć forum